Porn Star: The Legend of Ron Jeremy

Dokumentární

USA, 2001, 80 min

Rozpočet $-miliónovTržby USA $421,516Tržby Celosvetovo $-(28.1.2010)

Kultovní ošklivák Ron Jeremy je rozhodně zajímavou postavou nejen pro svůj úctyhodný tah v pornoprůmyslu, čítající přes dvě dekády a 2000 titulů, ale i svoji snahu prosadit se v mainstreamu vyústěnou v řadu památných béčkových cameí, a vlastně i svůj úděl osamění a background slušně vychovaného žida. Nevěřím, že by se mu nedal věnovat ještě nějaký mnohem lépe/ důkladněji zpracovaný dokument než tento poněkud těžkopádněji poskládanou sadu všeho možného, nicméně pokud se tak nestane, nechám tu i přesto vyšší hodnocení. Že to bylo zajímavý a taky čistě kvůli Ronovi.(9.3.2015)

Pro fanoušky Rona a pornobranže povinnost ;)(22.12.2003)

Ron Jeremy je zidovksky sympatak - kdyz jsem ho uvidel poprvni v akci, dostal jsem skoro zachvat - preci jen clovek jeho vzezreni je mezi konkurenci jako bila vrana, ale kdo umi umi - jeho kniha/adresar by mohl vypravet...(1.10.2006)

Byť se dlouho zdá, že dokument nemá nosné téma a jenom se pozastavuje nad jednotlivými vlastnostmi Rona Jeremyho, postupem vykrystalizuje životní příběh chlapíka, který se stal kultovní hvězdou ne navzdory svému nevábnému vzhledu, ale vlastně díky němu. Otylý šašek s nadbytkem tělesného ochlupení, který je vlastně když dojde na samotné vtipkování docela nudný komik. Hvězda, kterou si diváci porna oblíbili, protože to dělá dlouho a protože jim ukazuje, že i malej tlustej strejda se může vyspat s kupou holek. Pornoherec, co stále naivně doufá, že to dotáhne k většímu rolím v hollywoodských filmech, ale zatím je spíš jakousi kuriozitou, chlapíkem, kterýho má každý rád kvůli jeho dobrácký povaze a legračnímu vzhledu (a některý žensky taky dost možná díky talentu na orální sex). Jak ale praví název, legendu mu už nikdo upřít nemůže.(14.3.2016)

Muži ho obdivujú, ženy sa nechávajú pretiahnuť a on by len chcel hrať v obyčajnom filme. Dokument o tom, že ani splnený sen miliónov ľudí nám nutne šťastie neprinesie. Spielberg, daj mu konečne šancu!(13.8.2012)