Slasher

Kultovní ošklivák Ron Jeremy je rozhodně zajímavou postavou nejen pro svůj úctyhodný tah v pornoprůmyslu, čítající přes dvě dekády a 2000 titulů, ale i svoji snahu prosadit se v mainstreamu vyústěnou v řadu památných béčkových cameí, a vlastně i svůj úděl osamění a background slušně vychovaného žida. Nevěřím, že by se mu nedal věnovat ještě nějaký mnohem lépe/ důkladněji zpracovaný dokument než tento poněkud těžkopádněji poskládanou sadu všeho možného, nicméně pokud se tak nestane, nechám tu i přesto vyšší hodnocení. Že to bylo zajímavý a taky čistě kvůli Ronovi. ()

YURAyura

Ron Jeremy je zidovksky sympatak - kdyz jsem ho uvidel poprvni v akci, dostal jsem skoro zachvat - preci jen clovek jeho vzezreni je mezi konkurenci jako bila vrana, ale kdo umi umi - jeho kniha/adresar by mohl vypravet... ()

decouble

Byť se dlouho zdá, že dokument nemá nosné téma a jenom se pozastavuje nad jednotlivými vlastnostmi Rona Jeremyho, postupem vykrystalizuje životní příběh chlapíka, který se stal kultovní hvězdou ne navzdory svému nevábnému vzhledu, ale vlastně díky němu. Otylý šašek s nadbytkem tělesného ochlupení, který je vlastně když dojde na samotné vtipkování docela nudný komik. Hvězda, kterou si diváci porna oblíbili, protože to dělá dlouho a protože jim ukazuje, že i malej tlustej strejda se může vyspat s kupou holek. Pornoherec, co stále naivně doufá, že to dotáhne k většímu rolím v hollywoodských filmech, ale zatím je spíš jakousi kuriozitou, chlapíkem, kterýho má každý rád kvůli jeho dobrácký povaze a legračnímu vzhledu (a některý žensky taky dost možná díky talentu na orální sex). Jak ale praví název, legendu mu už nikdo upřít nemůže. ()

pozremsi

Muži ho obdivujú, ženy sa nechávajú pretiahnuť a on by len chcel hrať v obyčajnom filme. Dokument o tom, že ani splnený sen miliónov ľudí nám nutne šťastie neprinesie. Spielberg, daj mu konečne šancu! ()