Dvojí život Billa Goodmana (TV film)

• Kanada

Sandy Cochrane

Kostýmy:

Trish Flynn
  • Yardie

Nevím, jestli čekám od komedií příliš - čekám jen to, že se dobře pobavím a zasměju, dokonce se nemusím "řezat" celý film, stačí jen sem tam. Buď je tedy chyba ve mě nebo v těch "komediích". Zasmál jsem se jen 1x, to když dcera řekla, že bude raději lesbiška, než aby měla manželské starosti. Jinak hrozná nuda, ani příliš rychle to neutíkalo. I toto je příliš slabé na nedělní odpoledně... Howgh!(1.6.2008)

Zpočátku nic moc, ale jakmile se manželky začnou mstít, tak se to zvrhne do dobré komedie. 3 a půl :-).(1.6.2008)

Závan jemne inteligentného a škodoradostného humoru dovial tento tv film u mňa na príjemne pozeraťeľný priemer.(9.6.2009)

Příjemná komedie o muži, který měl v New Yorku a v Londýně dvě manželky a vše fungovalo na výbornou až do doby, kdy se manželky o sobě museli zákonitě dozvědět. A protože to byly ženy sice zrazené, ale milující, vymysleli plán jak se pomstít. Film s příjemnými herci je zcela pohodový, bez nějakých výraznějších chvil, hodící se tak akorát na sobotní propršené odpoledne. Hudba: Mark Sayer-Wade(29.10.2009)

• HarveyDent

Velmi pěkný nápad, škoda že je to jen TV film, hollywood a nějaký zručný rejža by z toho mohl udělat docela dobrej třeba i trhák(?).(1.6.2008)