poster

Hollywoodský hmyz (TV film)

 • Česko

  Obtížný hmyz

 • Kanada

  Hollywood Flies

 • Slovensko

  Hollywoodsky hmyz

Krimi / Drama

Kanada, 2005, 88 min

Režie:

Fabio Segatori

Kamera:

Curtis Petersen

Střih:

Nick Rotundo

Scénografie:

Gordon Wilding

Kostýmy:

Diana Irwin
(další profese)
 • Ruut
  *

  Název tenhle film vystihuje celkem přesně. Pořád tam někdo otravně bzučí, pronáší nesmysly a chová se jak idiot že by ho člověk nejradši švihnul pácačkou. Klasické céčko s céčkovou výpravou.(2.11.2006)

 • HOCKEYKA
  **

  Vinnie Jones nie je žiadny veľký herec,ale na takéto brutálne úlohy sa vďaka svojej tvári hodí priam dokonale.Prekrásna Bianca Guaccero je dokonalým protipólom netalentovanej,ordinarne pôsobiacej blondýnky,ktorej výkon považujem za jeden z najhorších,aké som kedy videla.Brad Renfro mal kedysi našliapnuté na celkom slušnú kariéru a nebyť drogovej závislosti,ktorá ho napokon aj zabila,mohol filmy podobného charakteru celkom ignorovať.Takže...žiadna veľká sláva.Dve hviezdičky sú,myslím,tak akurát.(21.8.2012)

 • Dever
  ***

  // Production Companies: GFT Entertainment //(27.5.2011)

 • Aluska88
  ***

  Dle mého názoru je tento film poněkud lehce podhodnocen. Myslím, že alespoň okolo 50% by si zasloužil. Děj točící se okolo zabijáků, cestou za penězi a přes peníze, holek a úplatků mi vzdáleně připomínal náměty Quentina Tarantina. Na film jsem se dívala, i přes záporné hodnocení, především kvůli Bradu Renfrovi, kterého mám velmi ráda. Opět mě nezklamal. Mé velké pozornosti se však dostalo i Vinniemu Jonesovi, který zde, tak jako v masakrózním Půlnočním vlaku, ztvárnil zápornou postavu. Po tomto filmu jsem si uvědomila, že potkat ho někde, s tou jeho kamennou tváří a nenávistým výrazem, tak se zavčasu otočím a prchám. Ten chlapík je pro role vraždících, hnusných, zvrhlých a všemožných za*raných hovad jako dělaný. O okrasný prvek se postarala nádherná, černovlasá Italka Bianca Guaccero. Připomínala mi Evu Mendes. Pro mě byl Hollywoodský hmyz průměrným, avšak poměrně zdařilým filmem, který, kdyby něčeho trochu ubral a jinde zase přibral, se mohl stát velmi kvalitním a vysoce hodnoceným kouskem. "Nesmíš tuhle zemi soudit podle blbců, jako jsme my.", "Jestli se z toho vyhrabu, přísahám, že odteď to bude jiný..." Měla jsem trošku slzy v očích, když Brad tuhle větu pronášel. Již v tomto období měl nejspíše problémy s návykovými látkami a o čtyři léta později se mu to bohužel stalo osudným.(31.7.2010)

 • Apolskis
  ***

  Tento film má tak nízké hodnocení, že to až neni možný. Viděl jsem ho jako dost mladej capart a zdál se mi normální. Po letech jsem si musel ověřit, jestli to opravdu bylo tak. Bylo!(27.3.2016)