Komentáře uživatelů k epizodě (2)

hochštapler je kouzelný Haničinec se vyřádil, ta role mu seděla až do konca :-)Řehoř utřel hubu a Vízner taky, prima díl, jako celý zeriál:-) Miládka byla taky skvělá , vlastně ty ženský to mají v krvi:-) Munzar se chce stát komunistou, tak to mě šokovalo nemám slov:-) komunisti začali vystrkovat růžky a od té doby do 1989 ,ale i nyní to stojí za hovno ,je mi 77 a vím jak to bylo :-) PS mám sklerózu, ale tu dobu si pomatuji :-)Dietl dělá pěkný vlnobití blbej pošťák pak chytrý komunista, připadám si jako na lodi a nemám co blejt :-)16.3.19(6.2.2019)

Vilemína s dcerou objeví Vojtu prchajícího z totálního nasazení. Krupka ho jen nerad nechá u sebe. Zatímco poslední němečtí vojáci Albrechtice opouštějí, Pepa, který pořádá v hostinci velkou oslavu, vítá prvního sovětského vojáka. Hostinská Marta, na níž je hostinec napsán, slaví také a sladce z toho umře. Syn Kuba se vrací z koncentračního tábora. Milada ho vítá výčitkami, otec líp. Anna, která do osvobození vykrmovala svého medika, ho doprovází na vlak do Prahy, aby pokračoval ve studiích. Po čase od něj dostane dopis, že se ještě nemůže ženit. (www.serialzone)(15.4.2019)