Komentáře uživatelů k epizodě (2)

všichni herci byli výborní i záporák haničinec, život je krásný, ale lidi stojí za h...o už si ho pouštím po x-té a vždycky jsem na mrtvici PS je mi 77 let a něco si pamatuji,pan dietl byl výborný vypravěč a pan Stránský také zdraví deda honza:-) je mi líto petra kostky zahrát přiblblého komunistu a miládka byla taky skvělá nc deda:-)jak se jim hrálo snad z toho měli i srandu nc deda:-)(25.8.2018)

Krahulíkova vila (Krahulíkova vila) - Krahulík prchá v kamionu přes hranice. Jako ředitel nastupuje do firmy hutník Hajný, který se okamžitě střetne s Vojtou. Naopak Pepa mu dá důležitou radu, jak vyhovět huťským. Hajný se seznámí s Naninkou, od první chvíle jsou si velice sympatičtí. Hajný jejím prostřednictvím nabídne místo zástupce Vojtovi. Otec Jakub radí Vojtovi, aby zůstal u verkštatu. Hajný se znovu setká s Nany a po jejich rozmluvě Vojta místo přijímá. Otec se v nesouhlasu stěhuje k Vilmě do statku. (www.serialzone)(15.4.2019)