Synové a dcery Jakuba skláře (TV seriál)

Drama / Historický

Československo, 1985, 12 h 45 min (Minutáž: 53–67 min)

Jaroslav Dudek

Jaroslav Dietl

Alois Nožička

Luděk Munzar, Eva Jakoubková, Jaroslav Moučka, Slávka Hozová, Radovan Lukavský, Jana Štěpánková, Petr Kostka, Jana Preissová, Jiří Krampol, Ota Sklenčka (vyp.), Daniela Kolářová, Marta Vančurová, Jaromír Hanzlík, Svatopluk Skopal, Petr Čepek, Stella Zázvorková, Jaroslava Obermaierová, Hana Maciuchová, Uršula Kluková, Zdeněk Martínek, Bronislav Poloczek, Ladislav Frej st., Josef Větrovec, Evelyna Steimarová, Miroslav Středa, Petr Haničinec, Boris Rösner, Václav Sloup, Světlana Nálepková, Břetislav Slováček, Zdeněk Žák, Oldřich Vízner, Jana Andresíková, Milena Steinmasslová, Julie Jurištová, Jan Hrušínský, Jiří Štěpnička, Radoslav Brzobohatý, Svatopluk Matyáš, Lenka Kodešová-Skopalová, Josef Bláha, Jaroslav Cmíral, Jiří Holý, Josef Patočka, Jiřina Štěpničková, Václav Kaňkovský, Vladimír Bičík, Jan Faltýnek, Zdeněk Řehoř, Pavla Maršálková, Jana Vaňková, Ondřej Kepka, Jiří Němeček, Vlastimila Vlková, Milan Riehs, Gabriela Osvaldová, Ludmila Roubíková, Robert Vrchota, Jindřich Narenta, Jiří Havel, Libuše Štědrá, Karel Houska, Rudolf Vodrážka, Otto Lackovič, Ladislav Šimek, Milan Neděla, Libuše Geprtová, Jindřich Hinke, Ivanka Devátá, František Kovářík, Marie Rosůlková, Bedřich Prokoš, Mirko Musil, Antonín Navrátil, Čestmír Řanda st., Karel Augusta, Jan Kuželka, Věra Koktová, Klára Jerneková, Antonín Molčík, Roman Hemala, Jan Vágner, Jiří Samek, Jan Pohan, Jiří Sedláček, Karin Babinská, Jana Janatová-Havlátová, Jan Vokurka, Alexander Kučerenko, Andrea Malá

Komentáře uživatele nervoznideda k tomuto TV seriálu

pan Dietl je fantastický vypravěč ,škoda že ho skolil ténis, takovou fantazii měl málo kdo nc:-)a s Dudkem to nemá chybu zeriál jsem viděl 10x všichni byli výborní i Miládka s komoušem Kostkou vždycky mne to potěší deda:-)tento díl byl moc smutný:-)(17.4.2019)

• V novém domě (E04) (epizoda) (1985)

Petr Čepek byl výborný herec, ale s tím ksichtem dokázal moc ,mě se moc nelíbil, doma bych ho nechtěl deda:-) a Hugo to byl taky syčák deda:-)(17.4.2019)

munzara nemusím, ale ostatní jsou perfektní v četně krupky a krupkové prostě dietl byl skvělý vypravěč a stránský taky deda:-) Kostka zahrál blbého manžela i blbého komunistu perfektně, pane Dietl bravo :-)někdy je mi až smutno:-)17.4.19 zvlášt´ když Haničinec (Bošek) hraje zlého muže nc:-)(19.11.2018)

seriál je díky panu dietlovi skvělý ,frej má hroznou roli ,toho skopčáka hraje skvěle, až je mi ho líto deda:-) Bošek je kouzelnej role na zabití, jako Cvach v nemocnici nc:-)Terezka Preisová je moje kočka , všichni herci odvedli tu nejlepší práci při tomto seriálu mám i slzu v očích je OK:-)(5.2.2019)

• Skrýš (E07) (epizoda) (1985)

až je mi listonoše Cirkla líto jakého hraje blbce, ten Dietl je sekáč nc:-)(17.4.2019)

hochštapler je kouzelný Haničinec se vyřádil, ta role mu seděla až do konca :-)Řehoř utřel hubu a Vízner taky, prima díl, jako celý zeriál:-) Miládka byla taky skvělá , vlastně ty ženský to mají v krvi:-) Munzar se chce stát komunistou, tak to mě šokovalo nemám slov:-) komunisti začali vystrkovat růžky a od té doby do 1989 ,ale i nyní to stojí za hovno ,je mi 77 a vím jak to bylo :-) PS mám sklerózu, ale tu dobu si pomatuji :-)Dietl dělá pěkný vlnobití blbej pošťák pak chytrý komunista, připadám si jako na lodi a nemám co blejt :-)16.3.19(6.2.2019)

stranický příkaz tak to ťalo do živého, a říká to přiblblý listonoš, nový po válce kovaný soudruh předseda KNV, ten Dietl si z komoušů dělal prdel a oni mu to sežrali i s navijákem :-) a my jsme jim lezli do rekta , ještě mám hlavu od indulony aby hezky klouzalo :-)(16.3.2019)

všichni herci byli výborní i záporák haničinec, život je krásný, ale lidi stojí za h...o už si ho pouštím po x-té a vždycky jsem na mrtvici PS je mi 77 let a něco si pamatuji,pan dietl byl výborný vypravěč a pan Stránský také zdraví deda honza:-) je mi líto petra kostky zahrát přiblblého komunistu a miládka byla taky skvělá nc deda:-)jak se jim hrálo snad z toho měli i srandu nc deda:-)(25.8.2018)

co si to dovolil dietl za komoušů, že ukázal zlovůli soudruhů , kdo mu to dovolil ? skvělý díl honza:-)on si z těch soudruhů dělal srandu deda :-) a oni mu za to tleskali, to dokáže jen chytrý chlap ne však idiot :-)(25.8.2018)

• Nedělní směna (E12) (epizoda) (1985)

Miládku chci za ženu to bude prča chudák Obermaierová nevím ale ženské takové svině existují :-(16.3.2019)

celý cirkl byl skvělý všichni zářili nejvíc pepa ten byl neskutečný i s klukovou bravo deda:-) i haničinec to zahrál skvěle(26.8.2018)