Nastala chyba při přehrávání videa.
 • freddy
  ***

  Fred Savage, ten roztomilý a slušný chlapec ze seriálu Báječná léta, se nám změnil v docela pohledného třicátníka, který v tomto filmu klátí jednu holku za druhou a mění se v sexuálního ďábla. Jinak tento film takřka o ničem jiném není. Samozřejmě Steven, kterého hraje právě Fred Savage, zde není jediná postava, ale je to prakticky jen o něm a o tom, jak se vyrovnává s rozchodem se svou atraktivní dívkou. Nějaký hlubší děj zde rozhodně nenajdete, a ono by sem ani něco takového nezapadalo, tohle je prostě film o sexu a o tom, kam až může jednoho nešťastníka taková sexuální závislost přivést. Fred Savage rozhodně umí hrát, což dokazoval právě v seriálu Báječná léta, ale otázka je, jestli tento jeho výkon nějaké náročné herectví vůbec vyžadoval. Ale zase na obranu filmu musím říct, že jsem ani nic duchaplnějšího nečekal, chtěl jsem se pobavit a odreagovat a hlavně jsem chtěl vidět Freda Savage v dospělosti, a přiznávám, že na film jsem se podíval hlavně kvůli němu. A k mému překvapení film ani nebyl nějak příliš nudný, ale na můj vkus je zde opravdu mnoho souloží, až to pak člověka otupí. A zároveň musím také říci, že pro chování hlavního hrdiny jsem neměl žádné pochopení, respektivě nechápal jsem příliš jeho pohnutky a jeho jednání, ale jinak je to příjemná oddechovka, se kterou se dá docela dobře odreagovat, a když už nic jiného, tak stojí za to vidět toho hošíka z Báječných let v této roli sexuálního ďábla. Je to za tři hvězdy.(18.5.2010)

 • heyda
  ****

  Film o závislosti na sexu. Proč ne? Ke všemu film má opravdu zajímavý střih a provedení, takže myslím, že na ty 4 hvězdičky sice s odřenýma ušima to má. 65%(19.5.2010)

 • Deimos
  ***

  TV/// Obsazení 6/10 Děj 6/10 Hudba 6/10 Prostředí 7/10/// +Amy Adams, příjemně vtipné a sexuální -ještě mohlo mít větší tah na branku/// Jednou v noci si takhle bloumám bytem a napadne mě zkusit si pustit telku. Přepnu na Jojku a koukám, běží tam nějaké péčko. Paráda, stejně nemám náladu na něco dramatického, navíc název filmu mi dává za pravdu. Po několika minutách zjišťuji, že u porna už jsem se dlouho tak nebavil a najednou začínám poznávat známé tváře. Říkám si co dělá Amy Adams v takovém filmu? No co přešel jsem to a koukám dál, až teď zjišťuji že to je Last Run. Škoda, byl by to hodně dobrý nepřístupný film, takhle je to jen průměrná komedie se zajímavý nápadem a několika vtipnými momenty./// Celkem 62%///(23.11.2010)

 • cerbygerby
  ***

  Taková blbůstka na kterou jsem narazil náhodně v noci v telce a upoutal mě hlavní hrdina, kterého jsem znal jako malého ze seriálu báječná léta a zajímalo mě jak se zhostí této role.. a joo docela se mu to povedlo.. neříkám že to byl nějaký bomba film, ale mě to docela pobavilo.. takže průměr 3*(26.5.2011)

 • kersten
  *

  Neskutočná hlúposť. Ale mužské pohlavie vo veku 14-18 rokov sa určite tomuto filmu poteší. Pre mňa odpad, jedna hviezda len za strih.(23.3.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace