poster

Don't Panic

Horor

Mexiko / USA, 1988, 90 min

Komentáře uživatelů k filmu (5)

 • Bloody13
  **

  V hororech dokážu přehlížet ledacos, ale tohle bylo moc už i na Bloodyho. Tu celkově dětskou naivitu tentokrát hodim za hlavu, ta doba jí byla přímo nasáklá. Co však neskousnu, tak je postava Michaela. Tohodle hlavního hrdinu, jenž zrovna oslavil osmnácté narozeniny, ztvárňuje pětadvacetiletý, kudrnatý blonďáček, který tu navíc pobíhá v barevném dinosauřím pyžamu, často hraje slepého díky rudému zákalu a poprvé prožívá čerstvou lásku. Ach! Tahle otravná postava je prostě špatnou komedií sama o sobě. Bohužel jsme v hororu; ten by se měl věnovat jiným srandičkám. A čemu vlastně? Třeba nápaditým mordům? S těmi moc nepočítejte, bodá se tu dýkou. Nějakým gore? Vy snad vůbec nečtete, píšu bodá se tu dýkou! Tak alespoň atmosférou? Minimálně. A na bradavky se radši ani neptejte. Fakt škoda, Galindo umí rozhodně líp.(25.4.2015)

 • Karamanlis
  ****

  Zdarilý démonický slasher z mexicko-americkej koprodukcie. Film má potrebné grády, maska ústredného záporáka je dostatočne hrozivá, triky a gore efekty sú taktiež na dobrej úrovni. Ja osobne som bol s Don't Panic spokojný nad očakávania a mexické horory z 80. rokov si u mňa získavajú čoraz väčší obdiv a rešpekt..(20.8.2011)

 • demented
  ***

  Hrať sa s ouija tabuľkou, je dosť blbý nápad, čo väčšina z Vás určite vie. Ale ak predsa budete experimentovať, určite si dajte pozor, aby Vášho najlepšieho priateľa neposadol démon. Taký démon v cudzom tele môže kľudne začať zabíjať ďalších Vašich priateľov a Vám vzniknú iba zbytočné problémy (zvlášt keď medzi Vami a démonom existuje určité psychické prepojenie) od vyšetrovania zo strany polície až po hľadanie špeciálnej dýky, ktorá dokáže démona zastaviť. A nemusí to vždy skončiť happyendom ...(29.3.2007)

 • Tomes83
  ****

  O tom, jak pravou lásku ani smrt nerozdělí! Avšak kamaráda Tonyho to rozdělilo vejpůl! A ostatní na tom nebyli o moc lépe... Věříš v ďábla? Mexičané mne mile překvapili.(15.4.2012)

 • Eldoth
  *

  Narovinu si povězme, že je většina obsahu tohoto "hororu" brutálně nadsazená, stejně jako místní hodnocení k němu. Počas sledování jsem si připadal jak v Jiříkově vidění a málem jsem začal taky panikařit. Příběh seč možná zajímavý, avšak nudně zpracován. Člověk nemusí být žádný věhlasný herecký kritik, aby zjístil, že herci hrají velké H... a platí zde více než jinde, že je na ně utpení koukat. Atmosféru, natož nějaký feeling jsem tam ani nepostřehl a o maskách se dá povědět jen to, že i na konec 80tých let jsou hodně amatérské. Špatné pokoukání, opravdu špatné.(16.7.2014)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace