poster

Mufíme si pomáhat

 • anglický

  Mufenheit 7/10

Dokumentární / Krátkometrážní / Komedie / Akční

Česko, 2003, 12 min

 • KevSpa
  *****

  Geniální hříčka. Zábavná, originální, krásně dojemná, neuvěřitelně vtipná - více takových filmů a nadšených filmařů s úžasnými nápady!!! Především kouzelná scéna v závěru, parafrázující Skálu, je skutečně skvostná.(20.9.2003)

 • Tosim
  ****

  Svižné, vtipné, rychlé, krátké, výborné :-) Jenom se nemohu zbavit dojmu, že ne všechno v tomhle filmíčku je takové, jak to na první pohled vypadá ;-)(8.1.2004)

 • POMO
  ****

  Druhá, pomalšia (a poetickejšia) polovica síce na výslednom efekte, prvotne rozpálenom BOMBASTICKÝM nástupom trochu uberá, ale i tak z toho zostáva krásna hračka, ktorá keby bola moja, som na ňu nesmierne hrdý. Teraz už len dúfať, že tento skvelý nápad tvorcovia rozvinú všetkými smermi, ktoré naskytá. :)(19.9.2003)

 • Tom_Lachtan
  ****

  Nejlepší český para-dokument, na kterém je jednoznačně nejlepší fakt, že to vůbec není falešný dokument, nýbrž záznam reality. A má to Mufa s cigárem. Za čtyři hvězdičky, plný počet by byl pouze pokud by hudbu dělal Fuka, když už je ten Baldachýn.(4.1.2017)

 • Gemini
  ***

  Tomáš Baldýnský jako bratr v triku T3: Rise of the machines, sestra Beruška a Fort Walton, Kansas. Druhá polovina svým sofistikovaným humorem (včetně Mufovy zpovědi) zvedá akcie "dalšího příspěvku na baldachýnův youtube kanál" do výšin svébytné filmové formy. Ale i tak nemůžu jít nad 70%.(26.8.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace