Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Martin si plánoval chmelovou brigádu spolu s Veronikou. Zpráva o dítěti vše změnila a Martin se musí rozhodnout. K tomu přibudou starosti s učni, mizerné počasí, špatné ubytování. Vojta uteče do Prahy za paní Mádlovou, ale doma najde jen její opuštěné dítě. Ani Jakub neví, jestli se má po brigádě vrátit domů. Při hledání řešení se však začne sbližovat s Martinem. Jenže všechny zasáhne úraz prváka Michala, který se zraní na útěku před Mikym a jeho kumpány… (Česká televize)

(více)

Zajímavosti (4)

  • V tejto časti zaznejú skladby ako "Marnivá sestřenice", ktorú zložil Jiří Suchý a "Bláznova ukolébavka" ľudovo nazývaná "Ovečka", ktorú zložil Pavel Dydovič. Ani jedna nebola uvedená v titulkoch. (Raccoon.city)
  • Ljuba Krbová (Eva Mádlová) a Jan Potměšil (Vojta Král) sa pri natáčaní scény, kedy Eva umýva chrbát vo vani svojmu milencovi Vojtovi, veľmi hanbili. Našťastie tu bol režisér, ktorý to vie nielen s detskými hercami, ale aj s tými dospelými. (Raccoon.city)
  • Chmeľová brigáda sa natáčala na Kalivodskéj chmelnici pri obci Kalivody. Chmeľnice, na ktorých učni brigádovali už neexistujú, nachádzali sa na oboch svahoch pri rybníku Jazero. V neďalekom Slanom vyrastal režisér Smyczek. (Raccoon.city)

Reklama

Reklama