Třída jako řemen (TV seriál)

Animovaný / Rodinný

Československo, 1992, 7x9 min

Zdeněk Vinš

Jiří Kubíček

Miloš Vacek

Takový normální večerníček. Sice se nevyrovná skvostům jako Křemílek, Jája a Pája, Krteček, atd. ale pořád je milionkrát lepší než ty "veledíla", která se pro děti točí dnes. Proto mu přidávám jednu navíc.(25.7.2017)

• Karlos80

Druhý a prozatím poslední reřisérský počin ne moc známého dětského režiséra a animátora Zdeňka Vinše. Neuvěřitelné příběhy "Třídy jako řemen" s důvtipným, ale nenapravitelným žákem Sluníčkem, vynálezcem i školníkem Kudláčkem a třídním učitelem Pražmou. Dle výtvarného pojetí mi to trochu připomínalo, nebo takhle něco málo to mělo z jiných oblíbených seriálů a to přímo z Macha a Šebestové nebo ze Žofky a spol, samozřejmě ale ne tak úspěšný. Výtvarníkem tohoto sedmidílného večerníčkového seriálu byl Jaroslav Kopecký. Namluveno s vtipem a s humorem hercem Václavem Postráneckým. Hudbu složil Miloš Vacek. Horší průměr 1,5/5*.(25.1.2007)

• Tommassi3

Zdeněk zas jednou Vinšoval dětem a nutno dodat, že tak hrozná jako výprask řemenem tahle animovaná série zas nebyla.. Postránecký tradičně výtečný..(5.9.2016)