Z deníku žáka III. B aneb Edudant a Francimor

22. Aneb Edudant a Francimór pátrají
23. Aneb Edudant a Francimór se vracejí
24. Aneb Edudant a Francimór jsou podvedení
25. Aneb Edudant a Francimór jsou v maléru
26. Aneb Edudant a Francimór se loučí (oficiální text distributora)

Tosim

Kniha je lepší, seriál tak zajímavě (divně ;-) nakreslený, ovšem herecký projev Milana Šteindlera ho posunuje o třídu výš... ()

Dragoni

Jako malej capart, jsem se na Edudanta a Francimora vždy rád koukal. Netradiční kresba, která ještě není tak kýčovitá, aby se na ní nedalo koukat. Velkou zásluhu na koukatelnosti má Milan Šteindler, který namluvil večerníček opravdu chytlavým a prapodivným hlasem. ()

gudaulin

Kniha je půvabná, ale úspěch tohohle večerníčkového seriálu zařídil Milan Šteindler, který ho namluvil nanejvýš ujetým způsobem, a tenhle originální prvek z něj udělal záležitost s přesahem pro odrostlejšího diváka. Celkový dojem: 65 %. ()

CANNIBAL odpad!

Já už viděl všelijaký večerníčky, ale tohle to je vrchol humusu. K tomu ještě odporný komentář Milana Šteindlera, který tomu nasadil korunu. I ožrala z putyky by to odříkal líp. ()

Hromino

Rozporuplný seriál. Myšlenka není špatná, příběh ujde, ale hlas Milana Šteindlera do Večerníčku mi přišel prostě jakýsi... divný. Neseděl mi tam. ()

marhoul

Výborný počin! Mám ráda knihu Karla Poláčka a toto zpracování mi sedlo! Šteindler perfektní! Netradiční, ale připadlo mi to celé trefné. ()

codeas

Když začala tato nová éra českých večerníčku, dost jsem znejistěl, zda takové provedení bude mít velký ohlas. po shlédnutí jednoho dílu, Vás natolik pohltí vypravěčské úmění Milana Šteindlera,ale i skvělý příběh, postavy a snad nejlepší je "krátký předfilm" v podobě malé etudy roztomilé mluvící a ještě k tomu růžove myšky. ()

Rosana

Edudant a Francimor - super postavičky, které se probíjejí životem a všechno zvládnou a ničeho se nebojí. A mochomůrka s myškou tu svoji válku také nikdy neskončí. ()

gogos

Kultovni hlaska Meril 3 metry dvacet.... :D Steindler je killer a serial, na to jaka je to uchylarna, je dost dobrej... ()

stration

Výtvarné zpracování není zrovna můj šálek kávy, ale Milan štaindler se tam perfektně hodí a má to hlavu a patu. ()