Karlos80

Zase jiný Rosati a to je dobře, pokud rádi akci typickou pro daný subžánr, tak se tomuhle filmu radši vyhněte, ale pokud pro daný žánr docela neobvyklý ale rozhodně zajímavý příběh (bolestně vzrušující řetěz nepříjemných událostí, který vznikne z hlavní postavy nepohodlného svědka autonehody Dr.Sironina + nějaké ty sociální doteky), příběh s jedním nebezpečným tajemstvím a se smutným koncem, tak by vás to mohlo bavit. Úvod vypadal velmi slibně, něco ve stylu typické akční a surové podívané, pak se film na dlouhou dobu zklidnil a zvolil spíše vlažné tempo, vlastně až do samého konce, ale jak jsem už psal příběh je v tomto případě skutečně velký, talentované herecké obsazení jakbysmet a po hudební stránce (De Massi) mě film rovněž nezklamal. Tento Rosati, mne tedy vyloženě nezklamal, ale i nadále platí, to co jsem tu psal minulý týden k filmu "Polizia interviene: ordine di uccidere, La", který jsem považoval prozatím za jeho nejlepší poliziesco, a to platí i nadále, i když jsem tou dobou tento jeho první poliziesco snímek ještě neviděl. V hezké roli žánrový specialista Guido Leontini, Luigi Pistilli se tu objevil celkem asi jen na 5 minut na začátku:-) 2,5/5*. ()