72 hodin (TV seriál)

72 heures

72 hodín

Krimi

Francie, 2002, 52 min

Komentáře uživatelů k TV seriálu (4)

Prostředí Cote d´Azur je mnohem příjemnější než zločin z anglického či německého podnebí :), ale člověk záhy odhalí, že scénáře jednotlivých dílů jsou naprosto identické. Většinou tu tedy máme jeko první bod vraždu, pak tři podezřelé, přičemž všichni se znají a dva detektivové do konce dílu odhalí kdo z nich to byl... Chybí zvrat, napětí, něco, co by překvapilo(22.10.2003)

Vcelku příjemný seriál z francouzského pobřeží ztrácí na svou konkurenci poměrně jednoduše předvídatelnými scénáři. Ty jsou naštěstí vyváženy atraktivností prostředí v němž se vyšetřování odehrává a především velice sympatickou ústřední dvojicí, z níž pochopitelně oceňuji hlavně Diane Robert...Pověstnou třešničkou na dortíku je asi nejvíc sexy patoložka, jaká se kdy na televizní obrazovce objevila ;).(17.12.2004)

• xaver

Jinak celkem slušný krimiseriál natáčený v atraktivním prostředí, ale štve mě ta nesmyslná lhůta 72 hodin. Kvůli tomu dávám pouze 2*.(8.6.2012)

• Sveter

Chtělo by to trochu: originality, dobrých hereckých výkonů, napětí, humoru...(10.11.2003)