Reklama

Reklama

Makai tenšó

  • Japonsko 魔界転生 (více)
všechny plakáty

Recenze (3)

Paldini 

všechny recenze uživatele

Nájemný ninja Jubei má zlikvidovat vůdce japonských křesťanů lorda Shira. Oba jsou však jen figurkami ve hře daleko vyššího kalibru... Viděl jsem jen první dva díly, a co vím víc jich nebylo ani natočeno. Možná proto je na IMDB tak nízké hodnocení, možná proto, že je toto anime srovnáváno s božským Ninja Scroll. Nenechte se mýlit. Tady jde opravdu úplně o něco jiného, a to o příchod samotného ... ()

SOLOM. 

všechny recenze uživatele

Škoda, že oba díly nejsou stejně kvalitní, protože zatímco úvodní seznámeni s Shiroem a jeho „protivníkem“ ninjou Jubeiem, bylo přesně podle mého gusta (i když já teda snímky s křesťanskou tématikou moc nemusím), ale tady dostali pánbíčkáři pěkně přes držku a nejen přes ní. Krvavé, dobrá atmosféra – takže já byl s jedničkou spokojený. Bohužel když se blížil příchod Satana, tak úvodní dvacetiminutovka byla nuda jako prase a teprve se „znovuzrozením“ začala konečně dlouho očekávaná jatka. Bohužel bych řekl, že to už bylo celkem pozdě, aby si tenhle díl spravil reputaci. Na druhou stranu příjemně navnadil na další pokračování, které bohužel nepřišlo…do doby než bylo alespoň natočené filmové zpracování Makai tensho (2003) .70% ()

piserius 

všechny recenze uživatele

První část je akční od začátku až do konce, ale jakmile přejdeme ke druhé části, tak přichází zprvu zklamání, jelikož se zdánlivě v příběhu nic neděje, ale konec druhé části je prostě excelentní. Akorát bych se rád někdy dočkal dokončení celého příběhu, ale to je asi nesplnitelné přání. ()

Reklama

Reklama