darkrobyk

Poručík Mario se vydá zatočit s drogovou mafií. Naváže známost s tamější zpěvačkou, aniž by tušil, že je na něho nasazená, aby se ke kmotrovi dostal co nejblíže. Mezitím ale přijede jeho žárlivá manželka s dcerou, aby mu byly nablízku. Protože je ale manželka navíc blbka, tak večer nechá dceru spát v hotelu a jde na výzvědy. Tu mezitím unesou. Nastane hledání dcery, což se pěkně protáhne. Drama s kriminální zápletkou vypadá starší, než je. Horor ani náhodou, po většinu času se žvaní a řeší - tu jak dopadnou mafiány, tam zase jak zajistit, aby členové konkurenční mafie, co mají přijet, neměli problémy a tadyhle jak zachránit dceru. Naprostá ztráta času. ()

Campbell

Strašně nevyrovnaný a oprávněně zapomenutý film s Karloffem tentokráte v Italské produkci, tohle je film kterej sice má dobrý masky ale ty se ukážou jen sporadivky a tak nás čeká neuvěřitelná sprška nudy a špatných keců, navíc samotnej KArloffem je tu silně nevýrazenej a docela mě i štval. Co se ale musí nechat je parádní atmosféra ze staré školy ale i tak to je zatraceně málo. ()

Oktavianus

Koho by napadlo, že když vidí film s názvem The Island Monster v kategorii horor a s Borisem Karloffem v hlavní roli, že v něm nejenže nebudou žádná monstra, ale nebude to ani horor. Příběh o vládním zmocněnci, co se má vypořádat s mafiány, ale je mu uneseno dítě na ostrov, je nezábavný, ukecaný a nudný. A na svou dobu i šíleně dlouhý (hodinu a půl). Karloff taky hraje jen na půl plynu, o zbytku italského ansámblu ani nemluvím, nejhorší je ale to dítě - že neumí hrát, no budiž, co by člověk po nějakém spratkovi chtěl, ale že je nadabovaný dospělým, který ohavně pitvoří hlas, to bylo naprosto odpuzující. Nejlepší bylo, když bylo v bezvědomí - hrála ho potom loutka a bylo to lepší než s živým dítětem. Film byl navíc nějak mizerně sestříhán, taliánská režie taky nedopadla nejlíp... zkrátka, jako obvykle je hodnocení na IMDb pravdě daleko bližší než přepísklé hvězdy mých kolegů. ()