Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Yann má strach z lietania predurčený takpovediac od narodenia. Na svet totiž prišiel kdesi nad Pacifikom a jeho matka na to doplatila životom. Od tej chvíle Yann nikdy nesedel v lietadle. A iba irónia osudu chcela, že Yann je dnes letový inštruktor na simulátore. A aj keď sú možnosti prekonania dávnej traumy pre Yanna neobmedzené, neexistuje nič, čo by Yanna prinútilo opäť si sadnúť do skutočného lietadla. Až do momentu, kedy nestretne Alice... (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (51)

kajda.l 

všechny recenze uživatele

Příjemná francouzká komedie plná netuctového, konverzačního humoru, který tolik postrádám v současných amerických komediích - "Co s tím chlapem děláš, nedokáže říct dvě slova za sebou".."Moc toho nenamluvíme". Podpořená výbornými hereckými výkony všech a především zlatovlásky Alice (moje zbožňovaná Marion Cotillard - která jednoduše zahrát nepřirozeně, či dokonce špatně neumí). Prostě pohodový filmový zážitek, kterému do plnému počtu chybí jen málo, možná to, že jsem film viděl v dabingu, který byl ovšem celkem vydařený. 85% ()

Renton 

všechny recenze uživatele

Scénář: Rémi Bezançon .. Tak trochu jakoby Francouzský Yes Man (kterému americký vysoko nesahá) aneb poučná cesta k dospělosti jednoho muže. Chytře napsaná a především výborně vyprávěná romantická komedie se spoustou příjemných režijních nápadů a jedním testem (ala Bronx Tale). Velice osvěžující podívaná s příjemným výstupem. 90%. ()

Reklama

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele

Kdybych si mohl létat po světě zadarmo, tak si vyšlápnu na nejednu pyramidu, nechám se očarovat od kdejaké indiánky a postavím si víkendovou chatrč na Havaji. Takový Yann má však drobné výhrady k občasným pádům letadel, proto nelétá a řeší své trable výhradně na zemi. Nic proti tomu, je přitom poměrně hodně dobrá zábava, ale kdybych si měl vybrat mezi jeho osudovými Alicí a Charlotte, tak raději půjdu s Ludem na nějakou trapnou párty, protože ani jedna z holek mne nezaujala a to je u romantické komedie poměrně problém. ()

Mahalik 

všechny recenze uživatele

Zdravej rozum by si řekl: "Dobře, je to komedie, nebudu očekávat průkopnický scény a raději se budu bavit." No jo, jenže můj mozek je magor, a ten když nedostane potřebnou dávku překvapení, tak jde všechno do háje. A i když tady tryská zápal pro věc, zůstal jsem netečnej. Až na scény s Marion Cotillard, která by si měla pořídit zbrojní pas na svůj úsměv! ()

Thomick 

všechny recenze uživatele

Po dlouhý době jsem si pustil francouzskou komedii v originále (naposledy snad Drž hubu) a nelitoval jsem ani vteřinku. Dala mi neotřelý životní moudra, skvěle vrstvenej příběh, ohromně přirozený herecký výkony a pořádnou dávku neodolatelnýho úsměvu Marion, kterou jsem dneska tolik potřeboval. Merci beaucoup! ()

Galerie (4)

Zajímavosti (1)

  • Na začátku filmu srovnává vypravěč díry v sýru Gruyere a letecké nehody (pravděpodobnost, že najdete v sýru díru skrz naskrz je stejně malá, jakože se stane letecké neštěstí), ale Gruyére žádné díry nemá, to Emmental je proslulý sýr s velkými dírami. (PogoJoe)

Reklama

Reklama