Nan yang tang ren jie

• Hongkong Wei zhen tian nan (více)

Yu Fong (Bruce Li) je shaolinský mnich, který je na stopě svému bývalému žákovi Kungovi (Wai-Man Chan), jenž zneužívá své schopnosti v bojovém umění kung-fu k atentátům a nájemným vraždám. Fong se vydá na Tchaj-wan, kde si Kung za peníze, které ukradl svému mistrovi, otevře kasíno, aby nekale okrádal své návštěvníky. Podaří se Fongovi přemoci početnou ochranku i samotného Kunga? (Epistemolog)

Campbell

Bruce Li to neměl asi moc jednoduché. Buďto ho lidi nenáviděly kvůli tomu že se přiživuje na legendě(a že mu byl celkem dost podobný). Nebo si vybíral role ve špatných filmech. No a jeden z těch špatných filmů bylo tohle. Na rovinu neříkám že to byl nějakej extra hnus, jen to bylo hodně špatné kung fu. Za prvé byl film strašně zdlouhavý a ne zrovna v bojích kterých tu zas moc nebylo. Boje sice byly celkem obstojné ale boje s gorilama? Vážně? Vypadalo to strašně debilně. Nicméně se Bruce Limu nedá upřít že se prát uměl. Nedosahoval kvalit Leea ale rozhodně předváděl solidní kousky. NEní to nic extra spíše pro sběratele ale já se jakž takž bavil. ()