Komentáře uživatelů k filmu (5)

 • Martin741
  ****

  Opat jeden z westernov, kde sa prilis nestriela, skor sa hovori. Reziser Melvin Frank /Zajatec 2. avenue/ natocil sympaticky western, ktory ubehne rychlo. tempo namakane, dialogy vyborne, lebo tie obycajne prevazuju a to dodrzuje aj tento film. Slusne je to aj herecky - Dzef Cendler /Zlomeny Sip, The Flags West/ hraje odusu, Fess Parker /The Hounter 1950, Them 1954/ vyborny, Nicole Maurey /Dennik venkovskeho Farare/ bola doslova skvela, a pozeram, ze toto bol aj jej posledny kvalitny film. No abvidel som aj Henry Silvu /Viva Zapata, Poiziotti Violenti, Milano odia - La Polizia non puo Sparare/mal len vedlajsiu rolu, este bol vsak mlady herec, len sa rozbiehal. Slusny film, mainstreamom trestuhodne ignorovany . 70 %(29.9.2018)

 • T2
  ****

  veľmi dobre dramaticky spracovaný western, minimum strieľania ale za to príbeh má hlavu a pätu /80%/(17.8.2014)

 • Mol
  ****

  Velice povedený western a oproti jiným opravdu vyniká svou netypickou zápletkou. Fess Parker vypadá jako Gregory Peck a záporná postava Luka Darcyho nejde nenávidět, ale spíš tiše obdivovat. Jean byla po dlouhé době ženou, která ve filmu není na obtíž a byla opravdu rozkošná. Ani ty její dětičky mi nevadili a to je co říct. LONG LIVE KANSAS!(21.1.2015)

 • Jezinka
  ***

  Drama ze Západu, kdy pohnutky jsou různé, vše má dvě mince a člověk musí být opravdu vnitřně silný, aby nepodlehl vlivu charismatického zločince. Hlavní hrdina narozdíl od jiných westernů mění svá rozhodnutí a do poslední chvíle není úplně jasné, jak se rozhodne. Spíš 3+(23.7.2013)

 • Dixie_Cara
  ***

  Western, kde se zbytečně nestřílí. Nenajdeme zde žádné poutavé přestřelky ve stylu Sergia Leoneho či drsně vypadající padouchy, který jsou pro tento žánr tak typičtí, tady je hlavní záporák idealista vládnoucí spíše hlasem než koltem. Dějově bohatý film postupně sbírající svá pro a proti zakončení příběhu tím či oním způsobem. Takřka dokonce divák může jen hádat jak se hlavní klaďás nakonec rozhodne. Ačkoliv zpracování westernu tímto způsobem bylo zajímavé čas od času diváka napadne, že nějaká ta přestřelka by se snesla. Závěrečná bum bum scéna to bohužel nespraví.(11.10.2015)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace