Přítelkyně Fiamma, Bianca a Nathalie se pokoušejí získat řidičský průkaz. Fiamma pokračuje v natáčení úspěšného seriálu - lidé ji začínají poznávat na ulici a spojují si ji s postavou, kterou hraje. Dokonce jí začne systematicky telefonovat neznámý muž, který jí hrozí zabitím a Fiamma dostává strach. Bianca dostala nabídku, aby se stala hlavní modelkou světoznámého domu bratří Musianiů. Ráda by ji přijala, ale od začátku je jí jasné, že jeden z bratrů - Mirko - od ní bude chtít víc než jen práci. Nathalie je vdaná za taxikáře Marcella, mají malého chlapce, živí se jako módní návrhářka a s přítelkyní Carlottou vlastní i luxusní butik. Má mnoho práce a málo času, a navíc se jí zdá, že Marcello jí lže - chodí pozdě domů a někdy nepřijde vůbec. Rozhodne se ho tedy sledovat. (oficiální text distributora)

Arsenal83

Voľné nadviazanie na originálny film z roku 1952, príbeh krásnych kamarátok, ktoré riešia problémy. Väčšinou s pánmi. Kým v roku 1952 šlo o krajčírky v čiernobielej verzii, tu už šlo rovno o supermodelky a podľa toho riešili aj casting. Zároveň sa seriál snaží nahliadnuť do pozadia módy a že to vraj tie slečny nemajú vždy ťažké. Pravda, ale ich voľba, že? Mohli ísť kľudne robiť tie krajčírky. ()

DadysGirl

Kdysi to dávali na TV Prima... Moc se mi to líbilo... Bohužel od té doby to nemůžu sehnat... :( Snad nám to někdy v TV zopakují. ()