poster

Neznámí lidé

 • anglický

  When Strangers Marry

Film-Noir / Mysteriózní / Drama

USA, 1944, 67 min

 • EdaS
  ***

  Velmi levný, ale slušně natočený béčkový noir podle ne zrovna překvapivého nebo zajímavého scénáře. Přesto docela chutná jednohubka. Mimochodem snímek se líbil Orsonu Wellesovi a režisér Castle (později známý lacinými horory) pak byl jedním z producentů Dámy ze Šanghaje. Recenze zde.(27.7.2010)

 • Atron
  **

  Noirová kamera dobrá, ale scénář slabší.(30.3.2015)

 • liquido26
  ***

  Mladá a naivní dívenka se provdá za týpka, kterýho viděla jenom třikrát v životě a pořádně ani neví, kde pracuje. Když za ním z Vidlákova, kde se poznali, přijede do New Yorku, zjišťuje že ne úplně všechno je v pořádku a její šamstr je možná dokonce vrah. __ Zezačátku to nebylo vůbec špatný. Rozehrálo se to docela tajemně a napínavě, ale ve druhý půlce tomu trochu došel dech. Dean Jagger v roli podezřelého Paula Baxtera byl dosti necharismatický a nesympatický. Naštěstí Kim Hunter jako jeho žena a Robert Mitchum coby její ex-boyfriend byli v pohodě.(4.2.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace