Komedie / Drama / Rodinný

USA, 1998, 101 min

• Paity

Jack Frost je více než Jirka Námraza spíš Jirka Krach, tenhle překlad prostě více sedí. Vlastně by to celé mělo asi větší úspěch jako horor, protože jako sněhulák není vůbec roztomilý, ale přidat mu pár zubů, bylo by to o něčem jiném. Každopádně tahle US rádoby předvánoční snaha o romantické zamyšlení sae nad duchem Vánoc prostě nevychází.(11.12.2011)

• Likan7

Na vánoční čas je Jack Frost ideální. Jenže je to strašná lobotomie. Všechny postavy jsou naprosto dementi (možná až na Marka Addyho, který jen kouká a diví se, občas něco prohlásí a je ve všem nevinně, však chce jen sbalit mámu Charlieho). Příběh je samozřejmě naprosto průhledný a každý, kdo viděl 3 vánoční filmy dokáže přesně předpovědět, jak film skončí. Jenže já u filmů prostě nemam rád, když se cítim trapně, a tady jsem se trapně cítil. Ať už se jedná o hokej někde uprostřed rokliny s klacky, finální mávání na maminku nebo o komplikovaný vztah s tím masterem, co má 2 kilogramy gelu ve vlasech, a kterým jsem se ve 12 chtěl moc stát. PS - Michael Keaton je sice největší hvězda, ale v celým filmu je asi 3 minuty a tak Vám musí stačit maximálně jeho hlas, jenže dabing... :-)(24.12.2016)

• andydufrsn

No vida, další film, který nás přesvědčuje (má pravdu), že nejdůležitější je rodina, láska, přátelství, zatímco svět kolem nás přesvědčuje (nemá pravdu) že nejdůležitější jsou peníze a kariera. Jako film a nápad s oživlým sněhulákem je to prima, jen je mi vždycky po shlédnutí takových filmů líto, že jsou tak odtržené od reality.(31.1.2018)

50%. Vynikající nápad. Ovšem zpracování slabší. Z takového nápadu se dala vytřískat komedie plná vtipných situací a scének. Těch jsme se ovšem nedočkali, místo toho je to takový ten rodinný film. To je velká škoda nevyužít takový potenciál. Na druhou stranu se na to celkem pěkně kouká a je to takové milé. Škoda, že je tam tak málo humoru. :-( Howgh!(28.12.2009)

• Duke90

Spíš lehce podprůměrná rádoby vánoční komedie se scénářem bez scénáře, sympatickým Michaelem Keatonem, několika neherci, otravným nagelovaným floutkem a pro děti ucházejícím polo-animovaným sněhulákem v podání Keatona. Jindy než o Vánocích rozhodně nedoporučuji, abyste měli alespoň nějakou možnost si film patřičně "užít".(22.2.2020)

• - Tento film bol uvedený necelé 2 roky po filme s identickým názvom Jack Frost (horor o zmutovanom snehuliakovi). (rador)

• - Film se natáčel v Truckee, v Los Angeles, v Burbanku, v Long Beach a Tahoe City v Kalifornii a v Renu v Nevadě v USA. (rafix)

• - Pôvodne si mal zahrať hlavnú úlohu George Clooney. (rador)