Pffffff... no, ale jo ty 4 hvězdičky dám. Nejdřív ta první půl hodina byla skvělá v tom, že panovala krásná Vánoční atmosféra a hlavně mě bavil příběh a celkem reálný lidský život, kdy otec nemá moc čas na svého syna, a když si ho udělá, tak se mu snaží nahradit svojí chybu tím, že si s ním postaví sněhuláka a věnuje se mu. Nebo, když má Charlie problém s jeho školními nepřáteli v koulovačce. Úplně dokonalý typický život a klidně by mě dál i bavil tímto stylem, než po půl hodině nečekaně Jack zemře při autonehodě a z ničeho nic se stane... sněhulákem? Ačkoliv je to film a je to Vánoční film, tak chápu, že by to mělo mít něco zimního, ale ten sněhulák mi tak nějak neseděl, vlastně nemyslím si, že by to mělo jít tímto stylem, ale budiž, je to vánoční a tak jsem tomu dal šanci. Naštěstí mě tenhle film celkem bavil, bylo tam spoustu supr momentů, když Charliemu táta pomáhal při koulovačce, snažil se mu vysvětlit výstřely v hokeji a dal mu velkou šanci se věnovat tomu, čím chce. Původně jsem plánoval 3 hvězdičky, až ten konec vše změnil, protože to byl doják, když se táta loučil s rodinou a že vždycky zůstane s nimi a to bylo krásné, vánoční a za svým rozhodnutím si stojím. PS: Pobavila mě jedna scénka, když byl Jack sněhulákem, tak se vyjádřil větou: "Mě mrznou koule"(8.12.2019)

• djbarrel

Jo to se tak občas člověk splete a místo hororu si stáhne rodinnou komedii ... Chvíli jsem v cosi doufal, ale už po pár minutách mi došlo, že jsem udělal botu. No, ale tak nakonec jsem film dokoukal a i když tohle není můj šálek čaje, tak jsem vydržel do konce bez poškození zdraví. Film má poměrně dobré digitální efekty a Frost jako sněhulák byl fakt super, ale jinak víceméně film o ničem. Prostě Vánoční rodinný film, který sice neurazí, ale díru do světa neudělá. 38 %(28.1.2012)

Jeden z najobľúbenejších filmov môjho detstva. Dnes už iba ak kvôli krásnej a sexy Kelly Preston. Film je veľmi dojemný, pamätám si že som si veľa krát pri ňom poplakal. Je to skvelá voľba na dlhý zasnežený večer s rodinou. S odstupom času sa až čudujem že taký film je určený pre deti, keďže tým hlavným je fakt, že otec sa vráti v podobe snehuliaka rok po svojej smrti, aby dal žene a synovi zbohom. Ten film som naposledy videl asi ako 9 ročný, ale kvôli tej dojemnosti si ho zapamätám snáď navždy.(22.8.2013)

50%. Vynikající nápad. Ovšem zpracování slabší. Z takového nápadu se dala vytřískat komedie plná vtipných situací a scének. Těch jsme se ovšem nedočkali, místo toho je to takový ten rodinný film. To je velká škoda nevyužít takový potenciál. Na druhou stranu se na to celkem pěkně kouká a je to takové milé. Škoda, že je tam tak málo humoru. :-( Howgh!(28.12.2009)

• Paity

Jack Frost je více než Jirka Námraza spíš Jirka Krach, tenhle překlad prostě více sedí. Vlastně by to celé mělo asi větší úspěch jako horor, protože jako sněhulák není vůbec roztomilý, ale přidat mu pár zubů, bylo by to o něčem jiném. Každopádně tahle US rádoby předvánoční snaha o romantické zamyšlení sae nad duchem Vánoc prostě nevychází.(11.12.2011)