Podle mého názoru se jedná o dost povedenou gangsterskou komedie, jež je plná výborných srandovních situací a trefných hlášek, které zaručeně pobaví. Rovněž děj film mi přišel nevšední a dokázal mě plně pohltit. Je sice pravda, že v závěru trochu ztrácí na tempu, ale i tak se mi dostalo perfektní podívané.(8.9.2011)

Tak tuhle pecičku jsem fakt hltal. Pouštěli to v půl druhý ráno (takže to běželo cca do tří), já byl absolutně nejvíc vytuhlej (a druhej den jsem musel vstávat v 6:00 přesně), ale stejně jsem to dokoukal celý a absolutně jsem se tomu podal. Tenhle film je docela zapadlej klenot. Ne že by to bylo perfektní, ale prostě to má celou dobu koule, a přestože se dá do předu trošku odhadnout děj, různé drobné vtipy a sarkastické narážky tu úroveň prostě drží. Old-schoolová parodie jak má být. 85%(12.3.2012)

Předchůdce Jane Austen's Mafia! je narozdíl od něj spíše parodiíí na mafiánské a gangsterské prostředí celkově než snahou obsáhnout a s nadsázkou zesměšnit co nejvíce slavných scén z těch nejznámějších filmů. O to více jej asi dokáže ocenit i neznalec žánru a vychutnat si spoustu povedených scén a gagů.(10.1.2011)

Tato parodie na retro-kriminálky stylu Čínská čtvrť je podle mého názoru dost vydařená. Michael Keaton prokázal (ne poprvé) svůj komediální talent k čemuž mu dopomohl i povedený scénář, oplývající mnoha gagy. Do paměti se mi zapsala hlavně hláška jednoho gangstera, jenž pokaždé, když mu někdo něco udělal, tak říkal: "Tohle už mi víckráít nedělej. Moje babička (dědeček, bratr, sestra aj.) mi tohle udělala jen jednou, rozumíš, jen jednou !" :)(27.8.2002)

Celkem vtipná parodie na mafiánské filmy se slušným příběhem, který by možná mohl obstát i jako normální mafiánský film.Herci nejsou špatní a i pár vtipků se vydařilo.Jako jednorázové pobavení film docela poslouží, dokonce jsem původně chtěl dát 4 hvězdičky, ale k těm něco málo chybí, takže moje hodnocení je lehce pod 70 %(4.1.2011)