poster

Můj život

 • USA

  My Life

 • Slovensko

  Môj život

Drama

USA, 1993, 117 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • berg.12
  ***

  Jeden z filmů, na kterém je od počátku jasná snaha vyždímat na vás svůj emocionální potenciál. Ale i díky této upřímnosti jeden z filmů kterým to můžete bez problémů dovolit. Film nevyniká nápaditým scénářem či hereckými výkony, vše plyne v pomalu budované atmosféře ke svému nevyhnutelnému a očekávanému konci. Ten je ale podle mě zároveň největší slabinou filmu a ubírá celému hodnocení tak jednu hvězdičku. Pro milovníky zvlhlých kapesníků však i tak jednoznačné doporučení.(14.3.2005)

 • Theraphosa
  ****

  Trefa do černého.Sem hold citovka a rodinné vztahy na filmovém plátně jsou něco pro mě.Příběh byl geniální a už jenom si přečíst děj filmu musí dámské publikum rozplakat lítostí.Ztvárnění zase ta geniální nebylo,ale nadprůměr to je,a silnej.Škoda jeno té moc velké přecitlivělosti,krapet bych ubral a bylo by to o.k.(30.1.2006)

 • tron
  ***

  Civilné, komorné, svieže, nežné a (vzhľadom na nevďačne emočnú zápletku s video denníkom, ktorý nakrúca umierajúci muž pre svojho ešte nenarodeného synai) aj prekvapivo nesentimentálna snímka o nádeji a zmierení, to všetko z produkcie Jerryho Zuckera. Výslednú kvalitu dotvárajú sympaticky neafektované herecké výkony Nicole Kidmanovej a Michaela Keatona (ona hrala v treťom BATMANOVI, on v prvých dvoch).(7.2.2006)

 • castor
  ****

  Má solidní kariéru, hezkou ženu a na cestě prvního potomka. Jenže má rakovinu, která prorůstá jeho tělem a zdá se, že už definitivně zvítězila. Lékaři nemají moc dobré zprávy, čínský lékař zázraky rovněž nesvede, alespoň však Michaela Keatona navede na cestu, která má mít za cíl nalezení rovnováhy a pojmenování jeho menších či větších bolístek. Vezme do ruky kameru a začne nenarozenému synkovi radit – jak má chlap chlapovi ideálně podat ruku, jak se má správně holit a hlavně, kdo je/byl vlastně jeho otec. A sám sobě ukáže věci, které by si jinak jen těžko přiznal. Ač se pochopitelně držíme hollywoodských pravidel hry, nejednou nás tvůrci mile překvapí a i to domácí video je poměrně osvěžujícím prvkem. Zatímco Nicole Kidman je krapet upozaděná, Keaton je slušně uvěřitelný. Natočené citlivě, emočně funkční. Takže ty čtyři hvězdy nakonec vlepím.(22.4.2018)

 • blackrain
  ****

  Tenhle film mi připomenul jeden článek otištěný v Blesku před pár měsíci, kdy malá holčička před tím než zemřela, psala svým rodičům vzkazy a schovála je na nejrůznějších místech domu. Dávala je jim třeba i do oblečení. Po její smrti nacházeli rodiče vzkazy na všech možných i nemožných místech. Oba dva si přáli, aby nenastal den, kdy najdou ukrytý poslední, protože pak jim odejde navždy a bude jen v jejich vzpomínkách. Ta malá musela být neskutečně silná a chytrá osobnost. Michael keaton žádné vzkazy nepsal. Nahrál je svému synkovi na video. Při scéně, kdy si malý hraje a Michael mu čte dětskou říkanku mi vždycky tečou slzy po tvářích.(14.1.2010)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace