Reklama

Reklama

F1

Trailer 1

Obsahy(1)

Bývalý jezdec Formule 1 se vrací zpět na závodní dráhu, kde se stává se mentorem a členem týmu mladého závodního jezdce. (Vertical Entertainment)

Videa (1)

Trailer 1

Zajímavosti (3)

  • Film byl podporován organizátory Formule 1, filmaři měli přímo v dějišti závodů vlastní identickou garáž fiktivního týmu Apx GP a filmaři/herci nechyběli ani při přípravách na startovním roštu opravdového závodu F1. (Zix.)
  • Brada Pitta (Sonny) učil závodit sedminásobný mistr světa Formule 1 Lewis Hamilton, který je producentem filmu a jenž ocenil Bradovy řidičské schopnosti. Pitt začínal postupně od Formulí 4 a výš. Najezdil více než 1 000 km. (Zix.)
  • Formule používané ve filmu jsou upravené vozy Formule 2. Upravoval je tým F1 Mercedes. (Zix.)

Související novinky

Brad Pitt krouží kolem desáté tarantinovky

Brad Pitt krouží kolem desáté tarantinovky

02.02.2024

Co se týče současné tvorby oblíbeného režiséra Quentina Tarantina, už nějakou dobu víme, že jeho desátým a podle tvůrcových vlastních slov také finálním filmem má být chystaný snímek pojmenovaný The… (více)

Brad Pitt usedne do skutečné formule

Brad Pitt usedne do skutečné formule

05.05.2023

Režisér Joseph Kosinski (Top Gun: Maverick) a legendární producent Jerry Bruckheimer (Skála) se po několikaměsíčních přípravách už brzy pustí do natáčení jejich závodního filmu pro Apple, v němž si… (více)

Závodní drama s Bradem Pittem kupuje Apple

Závodní drama s Bradem Pittem kupuje Apple

04.01.2022

O chystaný závodní film s Bradem Pittem (Tenkrát v Hollywoodu) v hlavní roli a Josephem Kosinskim (Top Gun: Maverick) za kamerou se v Hollywoodu svedla obří bitva, takřka všechna velká studia a… (více)

O závodní film s Bradem Pittem je velký zájem

O závodní film s Bradem Pittem je velký zájem

05.12.2021

Blíží se nám další velký závodní film a tentokrát si v něm hlavní roli zahraje Brad Pitt (Tenkrát v Hollywoodu). Jakmile se navíc slovo o projektu dostalo ven, strhla se o něj velká aukční bitva mezi… (více)

Reklama

Reklama