Ginostra - mafie nespí, mlčí

• Francie

Krimi / Drama

Francie / Itálie / USA, 2002, 135 min

• Goodlooker

Blbost! Harvei Keitel by po absenci Tarantinovek jakoby nevěděl do čeho píchnout a nechal se tahat po spleti začouzených uliček trapných nízkorozpočťáků. Film se stráášlivě dlouhý a ty dvě hodiny se zdají býti nekonečné. Jak již psal Bouncer, Ginostra je film bez atmošky, vnitřního zázemí a pohody. odpad!(6.7.2005)

• LaciLC

Neuveriteľne zdĺhavý film natočený a zahraný bez akéhokoľvek elánu, vhodný maximálne tak na uspanie. Byť tak o hodinu kratší, bol by som zhovievavejší. Vyložene zlé to nie je, ale odporúčam len tým, ktorí ocenia pekelne dlhé a nemastné-neslané filmy neprinášajúce nič nového.:), teda :(...(13.3.2007)

• saaaky

Co říci, Pradalův snímek mě ze začátku nadchl snad jen názvem, jež vzbuzuje určitou dávku respektu a donutí člověka zmáčknout s očekáváním nějaké nové mafiánské řežby - myslím tím co se filmové kvality týče. Bohužel se člověk nudí už po prvních desíti minutách a film tak nepřináší vůbec nic nového. Andie McDowell, Harvey Keitel, inu, to je velká škoda, z toho šlo rozhodně vytěžit více. Pauza, stop, konec, tohle mne nějak nenadchlo.(22.11.2010)

• Pavlík

Andie MacDowell není jako víno. Stárnutím se nelepší, spíše hořkne. Ty tam jsou časy, kdy hrála slečnu Janu Porterovou (Tarzan - Pán opic). O trochu lépe na tom byl její manžel - Harvey Keitel. Opakování tohoto filmu televize zařadila pozdě v noci. Kdo se nedíval a bylo mu to líto, tak si myslím, že spánek byl lepší a zdravější.(12.3.2007)

Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $176,000(13.7.2010)