Komentáře uživatelů k filmu (3)

 • anais
  ***

  Hutnou filmovost Leoneho westernů u Garroneho nenajdeme, i přesto se mu ale daří udržet laťku zábavnosti poměrně vysoko. Ať už to jsou takřka komixové prvky v podobě kněze s vícehlavňovou puškou, zabíjení hozeným rýčem atp., nebo nápaditý střih a kamera, daří se Garronemu šikovně zakrývat nedostatek peněz v podstatě béčkové produkce. Nejde tedy do hloubky žánru a divokého západu (ona ta krajina většinou jako Západ ani moc nevypadá), ale stylově využívá jeho vnější atributy.(19.9.2010)

 • špaček421
  ***

  Takový průměrný zástupce špageťáků. Hlavní hrdina Anthony Steffen sice střílet umí, ale dvě základní věci mu chybí - talent a charisma, díky čemuž mi vlastně bylo jedno, co se mu ve filmu stane. Prostě je jako Chuck Norris - pořád se tváří stejně a tomu, co říká, nejde moc věřit. To záporáci jsou mnohem lepší kalibr - ten hlavní v podání Riccarda Garroneho sice nic extra, ale William Berger je jako napůl zápornej lovec lidí s biblí lahůdkovej. K tomu sympaťák Mario Brega (padouch od Leoneho) jako spencerovský bouchač a kráska Nicoletta Machiavelli, hloupá hudba, podivný příběh, zajímavá kamera a střih... Na každý klad se najde aspoň jeden zápor.(21.8.2010)

 • kkarx
  **

  Mezi spaghetti westernovou komunitou dost oblíbený western, známější pod anglickým názvem No Room to Die. Nejsem zrovna horlivý zastánce podobně melancholicky laděných a taktéž nasnímaných příspěvků v tomhle žánru. Slušně odvedenou práci Garronemu upřít nemohu, nicméně celkově je to jen průměr.(17.1.2015)