Odpočinkové, vtipné, metalové, pekelné, ďábelsky andělské, nadpřirozené, lehké. Adam Sandler zase něco vymyslel! Oceňuji výběr hudby, naprosto suprová, včetně Ozzyáše ukusujícího netopýři hlavy. Povedly se i nějaké vtipy, prostě film do nepohody jako dělaný. ..co víc k tomu říct..(20.9.2010)

Místy tak nehorázně nevkusné a stupidní, že jsem to viděl dobrovolně dvakrát. 60% Zajímavé komentáře: Kordus, B!shop, Hopper(20.3.2005)

Tady se zase odborníkům a všelijakejm honimírům nehodí jméno do party. Chudák Adam Sandler to odsral a předtím, než odborníkovi ukázal, že umí SKUTEČNĚ hrát, jsme my, smrtelníci, žrali jeho bláznivý komedie, který nestárnou. Malý Nicky - Satan Junior je komedie, ke který se rád vrátím a pokaždý se budu smát. Divím se teda, že si Adam nevykloubil hubu z pantů, když ten film točil, ale to odborníka nenapadlo. Odborník celkově má dost nepochopitelný vlastnosti sundat v zásadě dost dobrej film a čsfd na tyhle hejna neskutečně trpí. Přiženou se bez opatření a nekontrolovatelně filmu způsobí ujmu. Pokud se ale neodborník, skutečný divák a člověk, co se chce skutečně pobavit, pustí tenhle film, určitě pochopí, že mu nějakej odborník může sednout maximálně na hrb, ti otrlejší je nakopou do prdele, protože tenhle film je přesně jeden z těch filmů, kde to svrchovaně posrali. Je to totiž legrace, a pro co jinýho se na komedii dívat...(16.3.2010)

Rozpočet $85miliónovTržby USA $39,464,775Tržby Celosvetovo $58,292,295 ║ táto praščenosť teda Sandlerovi sadla, dobré, pobavilo /60%/(28.10.2009)

Sandlera bytostne nesnasim (hlavne za Vodonose) ale tohle vazne nebylo spatny - misty i skvely(30.5.2002)

• Radek99

Někomu možná Hitler vyfintěný v oblečku sexy pokojské nastavující svou řiť extra velkému ananasu v rukou Satana připadá vtipný, mně přišel trapný. Stejně trapný jako celý tenhle podivuhodný film... Čistý odpad...(18.2.2008)

• DaViD´82

Pitvořící trapnost honosící se jménem Sandler je na zabití již po úvodní scéně, ale v průběhu stopáže se tvůrcům (Sandlerovi nepřekvapivě nikoli) povede i pár zdařilých fórků, takže se to dá snést. Užít asi jen těžko.(19.8.2004)

Dříve se mi to moc nelíbilo, ale po letech jsem se u toho fajn pobavil. Sandler je pako, ale já ho mám prostě rád. Umí si ze sebe udělat prdel a na retardovanýho ďábla se docela hodí :)(26.5.2006)

chrápající pes = psycho(20.4.2007)

• mandes

rozpočet : $85 million tržby celosvetovo : $58,292,295(13.12.2006)

Dnes už je z toho kultovka . . .(30.5.2009)

Soundtrack Teddy Castellucci: 1. School of Hard Knocks ,2. Pardon Me ,3. Change (in the House of Flies) ,4. (Rock) Superstar - Cypress Hill ,5. Natural High ,6. Points of Authority - Linkin Park ,7. Stupify (Fu's Forbidden Little Nicky Remix) - Disturbed ,8. Nothing - ünloco ,9. When Worlds Collide ,10. Cave ,11. Take A Picture - Filter ,12. Be Quiet and Drive (Far Away} [Acoustic] ,(12.5.2011)

Sezeru vam srdce! Asi nejlepsi film se Sandlerem v roli retardovanyho certa.(1.1.2005)

• CheGuevara

Hrubozrná komedie, u které jsem se po celé čase buď ukrutně zasmál nebo kroutil hlavou nad křečí režiséra vyrubat z tohoto snímku nějaký povedený vtip. Škoda, že než přetrhanou bránici jsem si ze sledování Malého Nickyho málem odnesl zlomený vaz.(8.8.2007)

Stupidní komedie :) Asi jsem taky stupidní, protože mě se to líbí.(29.10.2004)

Skvělá taškařice!!! Dobré Dobré Dobré... Tři hvězdičky se třemi vykřičníky!!! Sakryš, úplně mám s odstupem chuť jednu přidat... Ale to by mě inti poslali do pekel a tam chci dojít dobrovolně sám za všechna svá upřimná hodnocení a skutky... :-))) Nakonec jsem podlehl. Stačilo se mrknout znovu...(24.10.2005)

"Nezapomeňte, že ve čtyři vrážíte Hitlerovi do zadku ananas." Raději mám peklo veselé než to strašidelné, ale Satanův potomek Nicky mě do něj moc nenalákal. Sice by se mi líbilo vytvářet s ním metalové kompilace, hrát basket nebo proměňovat Coca colu v Pepsi, ale dívat se na jeho dementní ksicht a poslouchat příkazy otravného buldoka zase tak zábavné nebylo. Ale ono je to jedno, protože mě v pekle stejně nechtějí, takže budu muset do nebe. Doufám, že tam bude alespoň punkový koutek Joe Strummera.(20.1.2018)

vostry ztvarneni pekla a certa kterej miluje heavy metal a Ozzyho(30.1.2005)

Parádní žánrová směsice, která je místy skutečně děsivá (tedy její autoři věděli, co točí), aniž by to přestávala být nehorázná psina... Keitel a Ifans jsou lahůdkoví...(24.10.2013)

Nápaditá komedie u které se tvůrci nebáli použít fantazii, 4 * za Ozzyho, Hlášky a Heavy metal.(21.5.2010)

Podobná záměrná dementnost jako GURU LÁSKY, navíc s debilními triky a dlouhým zástupem cameo roliček.(17.8.2009)

<< předchozí 1 2 3 4 5 9 12 16