Odhoďte předsudky, tohle je rychta. Pes s nejstrašnějším chrápáním na světě, Harvey Keitel jako nejlepší satan (-hned po Karlu Heřmánkovi), výborně ztvárněný peklo a na konci Ozzy a jeho koncertní vychytávka. Smál jsem se od začátku do konce a to nejednou. Kancelář starosty ve spolupráci s newyorskou turistickou radou vyhlásila nové heslo, které nahradí "Miluji New York". Nový slogan bude: "Miluju kurvy!" | "Proč ses přišel podívat na Globetrotters, hochu?" "Já přišel na pivo a za děvkama!" Šest, šest, šest, ruce v pěst!! (dá se bez problému sledovat s dabingem)(24.10.2008)

• honajz

Jedna z typických raných sandlerovek, kde vládne nespoutaný humor, často nespoutaný tak, až to vtipné není. Království pekel je ohroženo - dva satanovi synové pronikli na Zem, takže zamrla cesta, kudy do pekla padaly hříšné duše. Peklo, svého otce i Zemi musí zachránit nejmladší sataůnv syn, takový blbeček s křivým úsměvem - samozřejmě v Sandlerově podání. Průvodcem po Zemi bude malému Nickymu mluvící pes, pěkný sprosťák a proutník. Problémy nastanou, když se Nicky zamiluje, a samozřejmě, když konečně natrefí na své bratry. Příběh, film i humor jsou hodně nevyvážené - objeví se vynikající gagy, aby je nahradil naprosto trapný vtip, podobně v příběhu se občas odehraje silný twist, aby byl vzápětí zabit naprosto podprůměrnou selankou. Stejně tak celý závěr, nakolik měl být asi vrcholem filmu, plný triků, soubojů i vtipných scének, osciluje mezi těmito trapasy a dobrými gagy. Ale zase pro oddech a skutečné milovníky Adama Sandlera, proč ne? U DVD rychle naběhne menu, jinak nic navíc nečekejte.(9.8.2019)

• ripo

K.A.T.A.S.T.R.O.F.A. !!! Tak trápny výkon herca a tak trápny komediálny scenár s tak trápnymi "fórmi" som už dávno nevidel .... Síce ..... Nebolo to až tak dávno. Kameňák č. 2 u mňa spadol do tej istej odpadovej jamy ako Malý Nicky. S tým rozdielom, že Sandler pláva na povrchu toho odpadu a Troška je v tom až po uši ....(5.3.2005)

• Radush

To se stane opravdu málokdy, abych film nedokoukala do konce, ale u tohohle jsem nevydržela sedět ani deset minut. Někomu film může připadat vtipný, ale já mám určitě jiný smysl pro humor. Kvůli tomuhle odpadu! se na Sandlera jen tak znova nepodívám. Prostě individuální záležitost vkusu.. a já jsem znechucena.(19.6.2010)

Tento skvost mě úspěšně míjel po čtrnáct let, neb já se ráda míjím se Sandlerovic potomkem, jenže, co by jedna neudělala z lásky k bližnímu a ze zvědavosti, že? Počáteční obavy rozptýlilo hned prvních pár minut, jedná se totiž zcela překvapivě o vtipnou, zajímavou a tak nějak jinou komedii, tedy srozumitelněji a výstižněji, je to hustá ouchylárna prošpikovaná drsnou muzikou. Můj šálek kávy to sice není, přesto musím uznat, že je to dobré.(4.12.2014)

• - Ve skutečnosti je Adam Sandler o 10 let starší než jeho filmová matka Reese Witherspoon. (Stanley619)

• - Film byl nominován na sedm různých cen - kromě nejhorších herců, režiséra, scénáře a snímku například za nejlepší cameo roli (Ozzy Osbourne). (SHI-SHA)

• - Natáčelo se v kalifornské Long Beach, v Los Angeles a New Yorku. (rafix)