Na tenhle film jsem zírala s otevřenou hubou ze 3 důvodů: 1. jak je možné, že vznikla taková ptákovina 2. jak je možné že mě ta ptákovina bavila a místy jsem se fakt neskutečně pobavila a 3. jak je možné, že v takové ptákovině hrají takové hvězdy, jako H. Keitel, R. Witherspoon, Q. Tarantino s ostatni? Ani na jednu otázku odpověď nemám doteď, ale můžu říct, že tohle je hodně jednoduchá a nenáročná komedie do nepohody.(19.6.2007)

Ďábelský a šílený nářez, tady mě Sandler naprosto dostal, i když jsem o něm nikdy neměla valné mínění, tohle je parádní... Navíc Tarantino jako hysterický slepý kněz snažící se vyvolat paniku před blížící se apokalypsou a Ozzy Osbourne jako Boží pomoc v boji proti netopýrovi... :D To mě fakt pobavilo, téměř deus ex machina...(17.11.2008)

Pekelna brana je porusena a nefunkcni.Peklo nemuze prijimat duse, hrozi vznik nerovnovahy mezi dobrem a zlem.Jediny ,ktery muze spravny chod pekla zachranit je treti Satanuv syn , maly Nicky.Adam Sandler opet jednickovy.Jenom bych vytknul muziku, ja osobne bych pro navozeni spravne atmosfery zaradil poradny svedsky punk neco jako Raserbajs, Hans&Great ci Charta77. Otazka: neni uz zminena nerovnovaha na svete nastolena?(9.9.2008)

• Radush

To se stane opravdu málokdy, abych film nedokoukala do konce, ale u tohohle jsem nevydržela sedět ani deset minut. Někomu film může připadat vtipný, ale já mám určitě jiný smysl pro humor. Kvůli tomuhle odpadu! se na Sandlera jen tak znova nepodívám. Prostě individuální záležitost vkusu.. a já jsem znechucena.(19.6.2010)

• lilina133

Tak, kto vôbec vymyslel niečo takéto nebol určite čistý...Takú totálnu kravinu som už dávno nevidela a to je už čo povedať:-))Neuveriteľne trápne občas prestriedané nejakým dobrým vtipom (to občas myslím tak raz - dvakrát:-)) a Adam Sandler s tým ulízaným "három" je vrcholne nesympatický...Len sa čudujem, čo toľko známych tvárí robí v takej blbosti...to je ozajstná záhada...(26.8.2008)

• - Dana Carvey (rozhodčí) si zlomila kotník během točení scény se zápasem Harlem - Globetrotters a musela ji dotočit s berlemi. (SHI-SHA)

• - Jon Lovitz si v tomhle filmu krátce zanotoval refrén písničky "Ladies Night". Tenhle samý song interpretoval i v dalším Sandlerovském filmu, tentokrát ve The Wedding Singer (1998). (Zdroj: ČSFD.cz)

• - Ve skutečnosti je Adam Sandler o 10 let starší než jeho filmová matka Reese Witherspoon. (Stanley619)