Patrně jedna ze slabších Sandlerových komedií, řekl bych, že patřící k těm hraničích s bizarnostmi a absurdnostmi všeho druhu. Přitom má velmi silné obsazení. Rovněž mě celou stopáž iritoval Sandlerův výraz. Kolikrát jsem litoval, že mi tahle jeho starší komedie neustále unikala, ale nebyl důvod, stejně jako na Vodonoše, rychle zapomenu. Zato Machři, Kurs sebeovládání nebo Klik jsou nezapomenutelní, a proto Sandler nadále zůstává v mojí desítce oblíbených herců.(6.1.2013)

• Radiq

Komedie, která vyniká hlavně velkým množstvím nepovedenejch digitálních triků, prostoduchou zábavou a je vidět, že tenkrát Sandler vsadil hlavně na né moc inteligentní humor. Né že by ho zahrál špatně - jeho křivohubej zhrbenej ňouma má něco do sebe a tak nějak se mi zařadil mezi neopakovatelné postavy filmu. Taky několik hodně dobrejch fórků tam najdeme, ale bohužel taky hodně těch špatnejch. Čuměl jsem na silné herecké obsazení a řikal jsem si, jak je možny, že se nechali ukecat do takové blbosti. Hlavně Quentin Tarantino, kterymu ještě navíc češi naordinovali uplně idiotskej dabing, v roli jakyhosi slepyho kněze, kterej taky není vtipnej. Prostě je to míň komedie, než by člověk čekal...(31.7.2015)

• Gilmour93

Pekelně retardovaná fraštička, jejíž pětihvězdičkové hodnocení od verbala budiž doporučením a zároveň i mementem.. Kdybych si snad chvíli o Sandlerovi myslel, že se u něj neobjevují příznaky primitivity, vzpomenu si na jeho výraz v obličeji, v kterém se zrcadlila podstata filmu, chrápajícího psa, cecky na hlavě a ananas v říšské čokoládě a jsem zase v obraze. Ozzy by měl pospíchat k mama a ne žužlat digitální netopejry..(15.12.2014)

Věřím, že kdybych se díval v jiné skupině lidí a v jiné náladě, tolik by mě to nebavilo. Ale s přítelkyní takto večer s pivečkem opravdu pohoda a fakt jsem se nasmál. A. Sandler zahrál fakt dobře. Bylo tam minimum perverzních vtipů a tak to umě stouplo fakt vysoko. Zvláště mě potěšilo celkem hvězdné obsazení. Mimo hlavních rolí třeba R.Witherspoon, C. Weathers, R. Schneider a další.... Super cameo O. Osbourneho. Shrnuto: Dobrá komedie, na to, jak je krátká, dobrá zábava. Jo a co jsem zapomněl dodat!!!! Dokonalá hudba!(7.11.2011)

"Nezapomeňte, že ve čtyři vrážíte Hitlerovi do zadku ananas." Raději mám peklo veselé než to strašidelné, ale Satanův potomek Nicky mě do něj moc nenalákal. Sice by se mi líbilo vytvářet s ním metalové kompilace, hrát basket nebo proměňovat Coca colu v Pepsi, ale dívat se na jeho dementní ksicht a poslouchat příkazy otravného buldoka zase tak zábavné nebylo. Ale ono je to jedno, protože mě v pekle stejně nechtějí, takže budu muset do nebe. Doufám, že tam bude alespoň punkový koutek Joe Strummera.(20.1.2018)

• - Jon Lovitz si v tomhle filmu krátce zanotoval refrén písničky "Ladies Night". Tenhle samý song interpretoval i v dalším Sandlerovském filmu, tentokrát ve The Wedding Singer (1998). (Zdroj: ČSFD.cz)

• - Dana Carvey (rozhodčí) si zlomila kotník během točení scény se zápasem Harlem - Globetrotters a musela ji dotočit s berlemi. (SHI-SHA)

• - Když se Nicky (Adam Sandler) dostane do nebe, seznámí ho matka (Reese Witherspoon) s učitelem samby Chupsem (Carl Weathers). Zmíní se, že kdysi pracoval jako učitel golfu, čímž odkazuje na dřívejší film Rivalové (1996), ve kterém si oba herci zahráli. Z tohoto filmu pochází i věta: "Je to v bocích," kterou Chups použije i zde. (SirTraged)