Tady se zase odborníkům a všelijakejm honimírům nehodí jméno do party. Chudák Adam Sandler to odsral a předtím, než odborníkovi ukázal, že umí SKUTEČNĚ hrát, jsme my, smrtelníci, žrali jeho bláznivý komedie, který nestárnou. Malý Nicky - Satan Junior je komedie, ke který se rád vrátím a pokaždý se budu smát. Divím se teda, že si Adam nevykloubil hubu z pantů, když ten film točil, ale to odborníka nenapadlo. Odborník celkově má dost nepochopitelný vlastnosti sundat v zásadě dost dobrej film a čsfd na tyhle hejna neskutečně trpí. Přiženou se bez opatření a nekontrolovatelně filmu způsobí ujmu. Pokud se ale neodborník, skutečný divák a člověk, co se chce skutečně pobavit, pustí tenhle film, určitě pochopí, že mu nějakej odborník může sednout maximálně na hrb, ti otrlejší je nakopou do prdele, protože tenhle film je přesně jeden z těch filmů, kde to svrchovaně posrali. Je to totiž legrace, a pro co jinýho se na komedii dívat...(16.3.2010)

14.4. 2010 - ty miluješ herectví, já miluju chcaní. Ta akce s papežem asi nejlepší z první dvacetiminutovky. Jinak Nicky malým myšlením, ale velký svými činy. Wau, ať je takovýhleh komedií více. Smích celkem často, ale s přibývajícími dny, co jsem tento film trošku moje hodnocení přehodnocuji na tři hvězdy. Jsou lepší komedie a neříkejte mi že né.(14.4.2010)

• Triny

Já se omlouvám, ale tohle nějak nestíhám.. Už jen koukání na Sandlerovu zkřivenou držtičku mě neuvěřitelně vytáčí.. - vlastně se kvůli tomu nemůžu na nic jiného soustředit.. Ou, a dost přepínám, nedokoukávám.. Prozatímně jedna hvězda a vzhledem k tomu, že doufám, že už to nikdy neuvidím, asi se hodnocení nezmění..:P:)(11.3.2010)

Vtipný, příjemný, i když později tam byly hluché scény, tak nakonec musím říct, že to při večerní atmosféře pohodu nezkazí. Navíc je zde plno skvělých herců a celebrit, díky čemuž Malý Nicky nabízí poměrně dobrou podívanou. Sandler se se svou rolí docela dobře popasoval a můj další oblíbenec Rhys Ifans tady stejně jako v Klubu sráčů opět zářil.(23.10.2011)

Komedie s Adamem Sandlerem mám opravdu moc rád, protože se vždy jedná o velmi příjemnou zábavu a tento film to jen potvrzuje. Už od první minuty to je vtipné, když úchylák šmíruje pěknou maminku na větvi stromu a přijde její malý syn. Po té se to přemístí do pekla ( které je mimochodem celkem dobře udělané ) a o zábavu ani tak není nouzi. Tatíček Satan v podání skvělého Harveye Keitela nemá chybu. Adam Sandler a jeho skřivená pusa mně opravdu bavili. Docela originální scénář s množstvím hlášek. Je jen velká škoda těch posledních 20 minut, protože konec mi přišel dost debilní. Ale nic to nemění na tom, že jsem se vskutku celých těch 90 minut parádně bavil!!!(22.4.2007)

• - Nickyho spolubydlící měl na stěně plakáty z filmů Blowup (1966) a Psycho (1960). (Zdroj: ČSFD.cz)

• - Tento film byl pětkrát nominován na 21st Golden Raspberry Awards a získal dvě zlaté maliny: Nejhorší herec (Adam Sandler) a Nejhorší film. (Zdroj: ČSFD.cz)

• - Film byl nominován na sedm různých cen - kromě nejhorších herců, režiséra, scénáře a snímku například za nejlepší cameo roli (Ozzy Osbourne). (SHI-SHA)