Komedie s Adamem Sandlerem mám opravdu moc rád, protože se vždy jedná o velmi příjemnou zábavu a tento film to jen potvrzuje. Už od první minuty to je vtipné, když úchylák šmíruje pěknou maminku na větvi stromu a přijde její malý syn. Po té se to přemístí do pekla ( které je mimochodem celkem dobře udělané ) a o zábavu ani tak není nouzi. Tatíček Satan v podání skvělého Harveye Keitela nemá chybu. Adam Sandler a jeho skřivená pusa mně opravdu bavili. Docela originální scénář s množstvím hlášek. Je jen velká škoda těch posledních 20 minut, protože konec mi přišel dost debilní. Ale nic to nemění na tom, že jsem se vskutku celých těch 90 minut parádně bavil!!!(22.4.2007)

Na tenhle film jsem zírala s otevřenou hubou ze 3 důvodů: 1. jak je možné, že vznikla taková ptákovina 2. jak je možné že mě ta ptákovina bavila a místy jsem se fakt neskutečně pobavila a 3. jak je možné, že v takové ptákovině hrají takové hvězdy, jako H. Keitel, R. Witherspoon, Q. Tarantino s ostatni? Ani na jednu otázku odpověď nemám doteď, ale můžu říct, že tohle je hodně jednoduchá a nenáročná komedie do nepohody.(19.6.2007)

Soundtrack Teddy Castellucci: 1. School of Hard Knocks ,2. Pardon Me ,3. Change (in the House of Flies) ,4. (Rock) Superstar - Cypress Hill ,5. Natural High ,6. Points of Authority - Linkin Park ,7. Stupify (Fu's Forbidden Little Nicky Remix) - Disturbed ,8. Nothing - ünloco ,9. When Worlds Collide ,10. Cave ,11. Take A Picture - Filter ,12. Be Quiet and Drive (Far Away} [Acoustic] ,(12.5.2011)

Zdá se mi,že někdo nepochopil k čemu slouží tenhle film.Malý Nicky - Satan Junior je komediální jizdá,která má za ůkol jen rozesmá diváka.Mě rozesměje a to kdykoliv kdy jsi ji pustim.Adam Sandler je jednoduše jeden z nejlepších komediálních herců a potvrdil to i tady.Příběch jako stvořený pro komedii,která má bavit.Nemůžu jinak než dát 5*,protože Nicky je jedna z nej komedií. 98%(31.1.2013)

No chápu že tahle komedie nebude zapsána do zlatého fondu kinmatografie ale královsky sem se bavil. Možná dílem i proto že patřím mezi fandy pekelného žánru hudby. Hodně vtipů byla sice spíš trapná než vtipná, spousta jich ale bylo přímo skvělých. Na pobavení skvělý kousek. Na přemýšlení hledejte raději něco jiného - píšu málé bezvýznamné plus za geniální umístění Ozzyho:-)(9.12.2008)

• - Tento film byl pětkrát nominován na 21st Golden Raspberry Awards a získal dvě zlaté maliny: Nejhorší herec (Adam Sandler) a Nejhorší film. (MovieFan55)

• - Quentin Tarantino si zde zahrál roli slepého náboženského fanatika na ulici. (-Bomba-)

• - Původně měl ve filmu hrát i Marilyn Manson. (SHI-SHA)