Miluju komedie, kdy je hlavní hrdina "odjinud" a nezná zvyky a principy našeho světa. Obvykle je to velká sranda. Což platí i u tohoto filmu. Jistě, film stojí za starou bačkoru, ale dokáže pobavit. Tedy pokud vypnete mozek, jak se říká. Film není pro každého a většina filmových kritiků o něj zřejmě ani nezavadí ani ebonitovou tyčí, ale své publikum si určitě najde. Adam Sandler sem přesně zapadá. Zachází se až do hlubin trapnosti a vy mu máte někdy chuť vlepit pěstí, ovšem to k filmu patří a když o tom nebudete přemýšlet, budete se smát...80%(23.12.2012)

Zdá se mi,že někdo nepochopil k čemu slouží tenhle film.Malý Nicky - Satan Junior je komediální jizdá,která má za ůkol jen rozesmá diváka.Mě rozesměje a to kdykoliv kdy jsi ji pustim.Adam Sandler je jednoduše jeden z nejlepších komediálních herců a potvrdil to i tady.Příběch jako stvořený pro komedii,která má bavit.Nemůžu jinak než dát 5*,protože Nicky je jedna z nej komedií. 98%(31.1.2013)

• Driss

Sandlerův sysel pro tumor není zrovna vyhledávanou položkou v mé filmotéce. O to víc jsem pochyboval, jestli si komedii se Satanem pustit. Strach a nevoli jsem překonal a nelituji. Upřímně bych se divil, kdyby tvůrci jedinou část ve scénáři nenapsali v lihovém opojení či jiném neurony vraždícím deliriu. Film totiž nejde brát jako komedii a už vůbec ne jako fantasy/horor, jak avizuje zdejší popis. Jde totiž o jeden velký úlet do světa antikatolicismu, sandlerovek a uchyláren, kterým vévodí pekelník s pevnými cécy na hlavě a trestání Hitlera ananasovým klystýrem. I přes všechnu hromadu nechuti ze strany rádobykritiků, kterých jsou na čsfd mraky, bych Little Nickyho neodsuzoval. Pokud vám totiž nevadí trochu pokleslejší, prvoplánový humor, tak je tento snímek přímo pro vás. Jste-li zapřísahlou jeptiškou či vysoce erudovaný konzument pseudointelektuálních art-filmů, nedívejte se.(28.5.2012)

• Radush

To se stane opravdu málokdy, abych film nedokoukala do konce, ale u tohohle jsem nevydržela sedět ani deset minut. Někomu film může připadat vtipný, ale já mám určitě jiný smysl pro humor. Kvůli tomuhle odpadu! se na Sandlera jen tak znova nepodívám. Prostě individuální záležitost vkusu.. a já jsem znechucena.(19.6.2010)

Odpočinkové, vtipné, metalové, pekelné, ďábelsky andělské, nadpřirozené, lehké. Adam Sandler zase něco vymyslel! Oceňuji výběr hudby, naprosto suprová, včetně Ozzyáše ukusujícího netopýři hlavy. Povedly se i nějaké vtipy, prostě film do nepohody jako dělaný. ..co víc k tomu říct..(20.9.2010)

• - Tento film byl pětkrát nominován na 21st Golden Raspberry Awards a získal dvě zlaté maliny: Nejhorší herec (Adam Sandler) a Nejhorší film. (Zdroj: ČSFD.cz)

• - Ve skutečnosti je Adam Sandler o 10 let starší než jeho filmová matka Reese Witherspoon. (Stanley619)

• - Prsa na hlavě jednoho z démonů byla vytvořena pomocí dvou prezervativů naplněných vodou. (SHI-SHA)