Mužský klub

Men's Club, The

USA, 1986, 101 min

• dobytek

Sice podle komentářů a textu distributora to vypadalo jako píčovina, ale myslel jsem si, že když v tom hrajou takový herci jako Harvey Keitel, Roy Scheider, Stockard Channing nebo někdejší hvězdička 80. let Jennifer Jason Leigh, tak to přece nemůže bejt úplně špatný. Film běžel v televizi v nějakej absurdní pozdě noční/časně ranní vysílací čas, tak jsem si ho nahrál a pak jsem se na něj po kouskách díval snad tejden (a ani jsem ho nebyl schopnej dokoukat do konce). V první polovině se pořád jen kecá a kecá a kecá, pak se na scéně objeví asi na 3 minuty Stockard Channing, která skoro zabije svýho manžela, a zbytek vypadá jako nějaký bizarní soft-porno. Jinak teda nevim, kdo by chtěl, aby se kurvy chovaly tak, jak se chovaly v tomhle filmu. Na ty bych fakt nervy neměl ani zadarmo. Natož jim ještě platit. Možná, že objektivně ten film úplně na odpad neni, ale já jsem byl z toho totálně zklamanej, otrávenej a znuděnej. Zajímavý na celym filmu je opravdu akorát to herecký obsazení. Ale herce jsem v jejich dementních rolích spíš litoval. Opravdu špatnej film.(21.6.2012)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $2,556,361Tržby Celosvetovo $-(26.11.2009)

Počestní americkí muži na svojej prvej (a zrejme i poslednej) návšteve luxusného bordelu - odvážne a zaujímavé dielko, určite sa dá dopozerať až do konca. Film je skôr divadelným predstavením, s nádhernými kostýmami, so solídne pútavým dejom a dokonalým popisom nevestinca pre vyššie vrstvy.(13.11.2007)

• Matty

Grupa chlapů okolo čtyřicítky si založí pánský klub, sejdou se v bytě jednoho z nich, kde dlouho žvaní o ženách, sexu a vůbec, vyžerou (jinak to napsat nejde) ledničku s jídlem na manželčin babský sněm, vrháním nožů zdemolují část nábytku, načež se dostaví nabroušená manželka a svého muže mále přizabije pánví nebo čímsi. Ostatní se tomu nejdřív diví, potom smějí a nakonec odejdou do luxusního, ale pořád bordelu, kde zůstanou až do rána (rozuměj - do konce filmu). Nevím, z rozmaru kterého zoufalce tento snímek vzniknul, každopádně jde o sadisticky nezajímavý, laciný a bezbřeze zbytečný pokus o skok ze zavřeného okna. 40%(14.2.2008)