Trable s opicí

Trampoty s opicou

Problémy s opičkou

Komedie / Rodinný

USA / Japonsko, 1994, 96 min

Jééééé, na tenhle rodinný filmek jsem zapomněla! jako malá jsem tenhle film měla hodně ráda, i když je vlastně docela nijaký. Něco se mi na něm líbilo, snad to, jak si malá Eva opičku 'vybojovala' .. mnohokrát jsem se ve filmu v hlavní postavě malé holčičky přistihla, že je mi podobná tím co dělá.. no jinak, nesnáším opice :D(16.11.2011)

• Anderton

Má takéto filmy Harvey Keitel zapotreby? Na druhú stranu, ak by som musel ísť s deťmi na nejaký rodinný film do kina, Problémy s opicou by ma neurazili a bol by som si istý, že deti budú maximálne spokojné. Proste detský film, ktorý by tu mali hodnotiť iba deti. Pre tie je to za jasné štyri.(9.9.2012)

Ďalšia rodinná komédia, ktorá sa pozerá prevažne len s deťmi. Príbeh milej opičky nenudí, ale ani nijak nenadchne. Najväčšie plus vidím vo výchovnom poučení, že kradnúť sa nemá. U opíc to ide pomerne ľahko, žiaľ horšie je to s ľuďmi, ale treba to aspoň pripomínať. 50/100(26.4.2015)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $16,453,258Tržby Celosvetovo $17,700,000║ Znesiteľná rodinná oddychovka, kde asi najviac pobaví malá opička svojou šikovnosťou. /50%/(3.12.2009)

Velmi pohodový filmeček s úžasnou opičkou a milou Thorou Birch. Samozřejmě je to typická komedie, kdy ty největší šmejdy, mafiány apod. přechytračí malá holka s malou opičkou, ale tak nějak mi to ani nevadilo. Prostě jsem se bavil a myslím si, že takováto oddechová komedie by neměla nikoho urazit. 60%(25.4.2011)