Tři ze sanitky

Mother, Jugs & Speed

Komedie / Drama

USA, 1976, 95 min

• Caelos

Boha jeho, to byla zase vagínovina. Těch pár hlášek Billa Cosbyho za hodinu a půl zbytečného času fakt nestojí.(27.5.2011)

Tak předně to vůbec není komedie, ale spíš sonda do kapitalistického světa. Když si uvědomíte, že odmítání pacientů nemocnicemi a další lahůdky dnešní doby znali ve spokojených státech už před skoro čtyřiceti lety, zamrazí. Nemusíte být komunisty, abyste si uvědomili, že tenhle film nabízí poněkud odvrácenou tvář demokratického světa. Moc hlášek ve filmu není, i když Cosby je dobrej. Raquel už lehce vyšeptalá. Zajímavý původní český dabing 1994 (Oldřich Vízner = Larry Hagman, Marcel Vašinka = Bill Cosby).(19.11.2014)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $15,000,000Tržby Celosvetovo $-(16.12.2009)

• Pavlík

24. 05. 2011 (182.); pouhý příběh ze služeb záchranné služby, kdyby se ve snímku neukazovala Jugs, film by nestál ani za podívání(25.5.2011)

• dobytek

Tahle podivná komedie je taková směs několika různejch epizodek bez nějakýho souvislýho děje. Saniťáci vyjížděj k různejm případům, občas je to vážný a řešej se tam problémy toho typu, že nemocnice odmítá přijmout těhotnou nebo maj saniťáci depku z toho, že jim chcípnul pacient, zastřelili jim parťáka a podobně, ale častěji jsou tam nějaký pokusy o vtip. Ale humor je spíš ze slabšího soudku. Moc jsem se nezasmál. Film nabídne i trochu akce a jednu honičku, ale ta asi nikoho taky zrovna dvakrát nenadchne, když navíc vezmete v úvahu, že režisér má na kontě Bullshitův případ. Harvey Keitel, kvůli kterýmu jsem si vlastně film nahrával, je tady naprosto nevýraznej. Zaujme snad akorát vypnutá hruď Raquel Welch a pár hlášek Billa Cosbyho. Nic víc jsem v tom filmu nějak nenašel.(22.5.2011)

• Raquel Welch