Rozpočet $-miliónovTržby USA $4,842,778Tržby Celosvetovo $-(6.1.2010)

Nečekal jsem od toho vůbec nic, nakonec se z toho vyklubala docela koukatelná komedie s několika fakt dobrejma momentama. Judge Reinhold se sice celou dobu hrozně ližprdelsky usmívá a nepatří zrovna mezi moje oblíbence, ale zase to vyvažujou ostatní herci. Nejvíc mě asi zaujal Austin Pendleton jako prodavač zbraní a pak Harvey Keitel jako bankovní lupič.(12.9.2009)

• dogma97

To, co bezvadně fungovalo v jedničce Policajt z Beverly Hills, kde roztomilá dvojice místních policajtských břídilů přihrává protřelému mazákovi Eddie Murphymu a Judge Reinhold okouzluje diváky svým chlapeckým úsměvem, působí v Mimo službu spíš trapně. Reinhold jako nesportovní a změkčilý typ herce prostě neutáhne film v takovéto hlavní roli - to byl velký omyl obsazení. Pár vtipných momentů přinášejí vedlejší postavy, ale pokud vám tento film uteče, rozhodně o nic nepřijdete.(24.7.2010)

• Brain-D

Slabší komedie se sem tam dobrými nápady.(12.9.2009)

Průměrná komedie z osmdesátých let , kterou bych asi přešel bez povšimnutí, nebýt toho, že tam hraje nádherná Meg Tilly.(12.9.2009)