Rozhodně nejsi zvaná na mou bat micvu!

• USA You Are So Not Invited to My Bat Mitzvah
Trailer

VOD (1)

Nejlepší kámošky Stacy a Lydia plánují velkolepé bat micvy. Kvůli oblíbenému klukovi a několika vypjatým situacím se ale všechno zvrtne. (Netflix)

Trailer

BOURQUE

Jednoduchá, na známych základoch založená a natočená „teenage komédia“. Jediný rozdiel od podobných tuctových záležitostí je len to, že celá je to vložená do židovského prostredia (prípadne komunity). Prítomnosť Adama Sandlera je tu marginálna (výraznejšie zastúpenie má jeho rodina). P.S.: Ani druhý film Sammi Cohenovej nenaplnila očakávania. Osobné hodnotenie: 60% (**) ()

Juto

Táto teenagerská komédia je priemerná a nevýrazná. Humor ma nechytil, dej je zabudnuteľný a postavy tiež neboli nejako zvlášť sympatické. Jediné Adam Sandler ma bavil, len škoda, že tu hrá vedľajšiu úlohu. V polovici som sa trochu nudil, pretože viete, ako tento film skončí, a cesta ku konci nie je vzrušujúca. 5/10 ()

Xmilden

Kdo čeká klasickou Sandlerovku bude hodně zklamaný, ale buď tady vyprskne nelítostný odpad, kvůli tomu že v hlavní roli není Sandler nebo filmu dá šanci podobně jako já šanci a zjistí že zase až hrozné to přeci jen není. Mladí herci jsou poměrně sympatičtí a ti staří jim u toho vlastně dělají jen křoví. Užil jsem si to překvapivě více než nedávnou Vraždu v Paříži. 50% ()

Aljak

Pozerám, že Sandlerovci sa tu celkovo činili a v jednom filme sa tu u Friedmanovcov stretla celá rodinka (akurát Jackie bola na výmene manželiek). Film je to po scenáristickej stránke pomerne jednoduchý, ale zároveň adresný. Je to skvelé zrkadlo reflektujúce dospievanie dievčat, medzi ktorými vznikajú rôzne konflikty, žiarlivosť, ohováranie, klebety, a napokon aj kyber šikana. Razom sa z BFF môžu stať úhlavné nepriateľky, presne tak ako to bolo medzi Stacy a Lydiou. Takže napriek jednoduchosti celého scenáru to považujem za vcelku vydarený film, vrátane trefných dialógov a rivality ústredných postáv. Za mňa 4* ()

blackJag

"TEĎ JSEM VÁS OFICIÁLNĚ SCHMULITIZOVAL!" A přesně tak nějak se to stalo :) Tohle se totiž odehrává na planetě, na kterou svítí výhradně Davidova hvězda :) Je to o mladých židech, určené pro mladé (asi nejen židy - to bych se neodvážil tvrdit), je to celkem specifické, přesto ale ve spoustě aspektech absolutně běžné, tedy nijak zvlášť zajímavé, a to považuji za hlavní výtku, je to totiž škoda... Tak šup, nasadit optiku mladých slečen a hurá do toho, Sandler tam zase jednou není trapný a to lze také přičíst k plusu :) Mladá slečna mi strašně evokovala Sue Sue Heckovou od Průměrňákových :)  50% ()

• Počas jednej párty bat micva postava Adama Sandlera povie: „Môžeme si sadnúť s Laminsoffovcami.“ Toto meno sa opakuje vo všetkých jeho filmoch. (Arsenal83)
  • Natočené v kanadskom Toronte. (Arsenal83)

Související novinky

VOD tipy na konec srpna

VOD tipy na konec srpna

19.08.2023

S příchodem druhé poloviny srpna se nám léto pomalu přehouplo do své finální fáze, a pokud už vám příležitostné deštivé počasí narušuje plány na rozverné venkovní aktivity, nemusíte klesat na mysli,… (více)