Zabij mě opět

Michelle Minch

Kostýmy:

Terry Dresbach

Celkem slušnej "Hitchcock"...(1.8.2002)

Rozpočet $4miliónyTržby USA $283,694Tržby Celosvetovo $-(30.9.2009)

Průměrnej film kterej drží hlavně slušný herecký výkony hlavní trojice. Především Madsenův typický psychopat si opět odehrál svoje. Jinak nic objevnýho nebo extra originálního.50%(21.1.2015)

Nebolo to zlé. Príbehovo slabšie, to áno (navyše ku koncu to stráca dych)... ALE tá krásna noirová kamera so sériou štýlových podhľadov a dobrou prácou s trademarkmi ako žalúzie a neóny. Prvý z Dahlových noirových revivalov (ďalej Red Rock West a The Last Seduction), ktorý som paradoxne videl ako posledný. Ďalšie veci sú citeľne lepšie, ale ani toto nie je už len pre neo-noirový vizuál na zahodenie. A Madsen ako vyšinutý psychopat poteší stále!(10.2.2018)

Zajímavý snímek. Michael Madsen ve své první výrazné roli je skvělý zabijáček. Režie Johna Dahla má cit pro rytmus i napětí a dohromady vytváří kompaktní celek, s nímž jsem byl spokojen.(20.2.2009)