poster

Mahoromatic (TV seriál)

 • Japonsko

  まほろまてぃっく

 • USA

  Mahoromatic - Automatic Maiden

Animovaný / Komedie / Romantický / Sci-Fi

Japonsko, 2001, 12x24 min

 • tombac
  ****

  Po treskute zabavne Dokuro-chan jsem se cirou nahodou dostal k dalsi nactilete slecne bez zabran a se smrticimi schopnostmi, a reknu vam, ze z prvnich dilu Mahoromaticu jsem ricel blahem. Ecchi anime a jeho sexualne, az perverzne zabarveny humor a naloz obnazenych casti zenskych tel, to mi sedne. Ackoliv se Mahoro produciruje po place vesmes v cudne uniforme uklizecky, vynahradi to zabavnymi scenami a la koupani se Sugurou. A samozrejme tu mame abnormalne vybavenou, vecne nadrzenou a zvrhlou ucu, co chce stuj co stuj zahrnout Suguru svou laskyplnou peci... Ehm. :) Skoda, ze v druhe polovine prvni serie dostihne Mahoro minulost androida a muziku tvrdi sci-fi tematika. I tak je Mahoromatic s navykovou dupavou melodii u zaverecnych titulku kazdeho dilu moc prima.(12.3.2008)

 • zelvopyr
  ****

  Jeden velký fanservis pro puberťáky, aspoň v první půlce... a tu a tam brutálně doslovná humorná perlička. Ale jo...(19.12.2008)

 • LordSnape
  ***

  Mahoromatic se odehrává ve dvou rovinách. Ta první je echci komedie se vším co k tomu patří. Ostýchavý hrdina, časté záběry na ladné ženské křivky či typicky úchylný charakter, který zde zastoupila jedna paní učitelka se svými obřími ňadry. Pomalé seznamování androida s člověkem mi v jistých rysech připomnělo Chobits. Akorát s tím rozdílem, že Mahoro už od začátku uměla mluvit. Ta druhá a podle mě i lepší rovina je spíše akční sci-fi odehrávající se mezi dvěma znepřátelenými stranami. Zemí a mimozemskou civilizací, která vlastně s sebou přinesla bojové androidy. Tento boj se v celém seriálu vyskytuje ve formě nejlepší proti nejlepšímu. Tedy Mahoro versus Rjuga. Osobně se mi mix celkem zamlouval a seriál stojí za vidění, jen od něj nečekejte nic převelikého. 6/10(3.8.2007)

 • gumbo
  ***

  Námět trochu zavání hentai...nesmělý středoškolák po němž pase jeho kozatá učitelka, získá do domácnosti vysloužilého bojového robota dívku a nahlížejí spolu do tajů lásky. Naštěstí se to nikdy nezvrhne (tedy pokud nepočítám představy sensei učitelky :) a je to klasické ecchi se vším co k tomu, hlavně pak se spoustou střeštěného humoru. Dokonce dojde i na pár drsných soubojů a občas se bude hrát i na city , ale v míře takové, která e přesně hodí. Jinak námět boje mezi Vesperem a Saintem vypadal vcelku zajímavě a pokud se podobná látka využije v nějakém temnějším anime vůbec bych se nezlobil. 60%(7.6.2009)

 • Fabienne
  ***

  Mahoromatic už jen potvrdil mou neutrální pozici k ecchi anime (Dokuro-chan budiž čestnou výjimkou!). Byla jsem již znalá témat, humoru a dalších zrhlých technik tohoto žánru, a proto mě nemohly překvapit ani časté záběry na ženské vnady a problémy točící se kolem jejich velikosti ani neopětovaná touha třicetileté učitelky s vizáží pornoherečky k mladému studentovi. Nejsem divák prudérní a konzervativní, proto jsem se smála často, ale zdaleka to neodpovídalo kadenci přítomných vtipů a narážek. Pobavilo, neurazilo, ale ani nenadchlo. S průběhem času vtipy ustupují vážnějším tématům (služka - androidka je nucena vrátit se ke své původní profesi zabijáka), sexuální podtext jde stranou. Mahoromatic je snad jediným anime, kde mi porušení čisté žánrovosti vadilo.(25.10.2006)