Tříletý šimpanz Jack byl součástí univerzitního výzkumného projektu dr. Kendalla, kde se naučil velmi dobře komunikovat s lidmi. Poté, co dr. Kendall nečekaně zemře, má být Jack použit pro biologický výzkum. Naštěstí laborant Darren pomůže dostat se Jackovi pryč - posadí ho na vlak jedoucí do jeho rodiště a k jeho matce. Jack však zastávku zaspí a ocitne se v zasněžené Kanadě - zemi sněhu, ledu a ledního hokeje. Opuštěn v neznámé zemi, Jack brzy najde mladé přátele - Taru a jejího bratra Stevena. Ačkoliv je to Steven, kdo hraje lední hokej, právě jeho sestra Tara naučí Jacka bruslit. A tak má hokejový tým brzy nového hráče. (oficiální text distributora)

pista_baci7

Z bývalej levočskej požičovni kaziet sa to raz nedopatrením dostalo aj do nášho prehrávača...* zato, že opica korčuľuje lepšie ako ja... ()

Brano

Príjemná rodinná komédia, s perfektne vycvičením šimpanzom. Zápletka jednoduchá, ktorá je doplnená jemným humorom, ktorý rozhodne neurazí. Herecké obsadenie sa mi páčilo a herci pôsobili prirodzene. Toto je jeden z tých typických kanadských rodinných filmov. Síce je to proti akejkoľvek logike, ale občas treba brať film s nadhľadom a veľmi sa nezamýšľať nad dejom. Je to predsa rodinný film, v ktorom sa fantázii medze nekladú. Vyzdvihnem aj peknú hudbu, ktorá dodala to správne čaro. Krásne zasnežené kanadské prostredie + hokej + šimpanz, ktorý ho hrá. Mne sa táto kombinácia páčila a Jack ma nie raz pobavil. S ohľadom nato, že ide o žáner "rodinný" dávam za 4*. ()

CZRohlik

Taková nenáročná rodinná blbost, která není ani nějak extra zábavná. Vlastně to ani nesplňuje parametry pro dobrej rodinnej film. Jediný co film drží nad vodou jsou veškerý scény s opicí, který jsou prostě vtipný. Jinak to co se týče postav nebo příběhu nenabízí zhola nic. Děj je předvídatelnej a ničím zajímavej, prostě si tu hodinu a půl odbijete a během toho se párkrát zasmějete nad opicí... to je tak nějak všechno. Jako film do pozadí asi fajn... 4/10. ()

Holusacek

Celkem průměrná zábava,ale z prvu ocenit nápad,že koho by napadlo udělat film o opici,která hraje profesionální hokej,BRAVO!!!=55% Robert Vince film pojal ještě celkem v pohodě a slabé zábavě na obyčejný dětsky smyšlený film,s přehledem brát,že je hlavně určen pro děti. ()

Tumbik

Ten pocit, když je nejlepší herec ve filmu šimpanz. Jack je něco jako Buddy, akorát dělá jiné sporty. 50% ()

Gagin

Pro děti hezké a milé, pro mě třitroublé a trochu trapné. Nicméně jak říkám dětem se to líbit může. Já osobně dávám ** hvězdy. ()

hypperbola

Jedna hvězdička za hokejovou tématiku a další dvě za skvěle vytrénovanou opici. Srdce to má za tři hvězdy a mozek za odpad, jenže já volím srdcem. ()

Bojinda

Samozřejmě hovadina, ale koukal jsem na to v autobuse cestou z Rakouska po celodenním lyžování a ani neusnul. A umejte si toho šimpána, smrdí. ()