Královský hřebec (TV film)

The Princess Stallion

Dobrodružný / Drama / Rodinný

Velká Británie, 1997, 90 min

Mark Haber

Kostýmy:

Rhona Russell
  • vesper001

Kýčovitá pitomost o bájném koni, který existuje a bláznivém starci, který je úplně normální, obsahuje jedinou myšlenku, ovšem zakydanou hodně hluboko pod senem a koňským trusem. A máte štěstí, dnes budu hodná, nenechám vás vyvážet kolečko za kolečkem a naservíruju vám tu moudrost na ekvipáži. Takže, milé děti: pytláctví je špatné. Nikomu to neříkejte, ať se vaši nepřátelé k tomuto poznatku protrpí hezky sami jako já.(5.5.2017)

Rodinný film, dobře nafilmován místama i napínavý, takže děti nebo dospělejší děti jsou napnuty až k prasknutí. Milý film, oddechový a mi se velmi líbil. Byl tam kůň i pes a filmy s těmito přírodními herci zbožňuji - když to režisér umí. A v tomto případě to vyšlo na 100 %.(27.4.2010)

• - Když dva pašeráci dohoní hřebce v autě, přívěs nemají. Jakmile však zastaví a chytí ho, přívěs je za autem. (Geriel)

• - Přestože si hřebec ve filmu zahrál roli divokého a nezkroceného koně, v některých záběrech si můžeme povšimnout podkov na jeho kopytech. (Geriel)

• - Když jeden z pytláků vyleze za jízdy na korbu auta, aby odepnul přívěs, je možné vidět, že bedýnka, do které před tím zavřel psa Oze, je o polovinu nižší. (Geriel)