poster

Nepovedený večírek

 • USA

  The Anniversary Party

 • Slovensko

  Oslava výročia

Drama / Komedie

USA, 2001, 115 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • kleopatra
  ***

  Spisovatel a hérečka si pozvou na pařbu snobskou smetánku, samá exaltovaná umělkyně a umělec, jejichž problémy, prožitky a emoce jsou vždycky silnější než těch " v podzámčí", všichni jsou citliví, bolaví, jak už to u umělců bývá. Perfektní látka na komedii? To řikám taky, třeba když se společnost po éčku začne "uvolňovat", ale při čem jsem hodně trpěla, to byly gratulace k výročí ..... ....(25.8.2005)

 • hell_boy
  ****

  Tak takhle to vypadá, když si americká smetánka udělá večírek. Celý snímek je postaven ne hezky napsaných postavách a povedených dialozích. Postav se ve filmu objeví více než dost, ale i přesto jsem neměl problém, díky výborným hereckým výkonům, se mezi nimi orientovat. I přes několik slabších míst se jedná o nadprůměrnou, vysoce originální a emociálně silnou podívanou. ČT opět nezklamala.(23.8.2005)

 • DrifterSoul
  ****

  Zajímavá sonda pod naši "šťastnou a spokojenou slupku", kterou se u podobných větších/menších příležitostí asi sami obalujeme. A nemusíme přitom patřit k "high society", ani do uměleckých kruhů. Tohle předstírání je samozřejmě extrémně vyhrocené pro celebrity všeho druhu a má univerzální platnost. Odehrává se denně nejen v L.A., ale také třeba v Povltaví. Velmi dobrý film, o prázdnotě vztahů uprostřed moderní doby. BTW: a pokud tohleto dílko někdo označí šmahem za "odpad", pak je to jeho osobní tragédie, (kterou si ovšem logicky není schopen sám uvědomit).(2.12.2015)

 • Slarque
  ***

  Začátek byl poněkud pomalejší, až jsem si říkal, že vidět, jak vypadá taková hollywoodská párty od lidí, kteří už určitě pár osobních zkušeností mají, je sice zajímavé, ale na celý film to nestačí. Pak někde kolem poloviny přišly na řadu veselé pilulky, a začaly se dít věci. Kvalita šla prudce nahoru a být taková i první půlka, dal bych čtyři *. Oba režiséři si určitě ostudu neudělali, i když jejich výkony před kamerou jsou přesvědčivější.(22.8.2005)

 • RAiken
  ***

  Film, který zcela naplní vaše očekávání vyvolané jeho názvem navzdory faktu, že onen název byl nepřesně přeložen. Jak jinak by mohl dopadnout příběh hollywoodského páru, který pozve své "stejně slávou postižené" přátele než tak, jak ve finále dopadne. Vycházející / uvadající celebrity eskalují své emoce a problémy s nadsazenou pompou za normálních okolností, a co teprve když navrch spolykají srandovní pilulky zvané extáze. To je pak nejvyšší čas si taky něco šlehnout, abyste zkousli následující záběry. Scénář je více než solidní, překvapivě přehledný vzhledem k množství hostů a plný zajímavých postav, v čele s Alanem Cummingem či Gwyneth Paltrow a postupně správným konverzačním tempem graduje k vyvrcholení. Škoda jen přenudných a přetrapných gratulací, které kradou šmrnc gradaci děje, jak už zmínila kleopatra...(16.9.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace