Jak mi mohla tak dobrá komedie tak dlouho unikat? A jak to, že je obecně tak málo známá? Do plné palby tam sice ještě něco málo chybělo, ale dobrých vtipů bylo v Divokých stvořeních přehršel a díky rozumné stopáži jsem se ani nestačil dívat na hodiny. K tomu se přidal pěkně zamotaný scénář, takže ve výsledku velmi milé překvapení. 90%(31.5.2017)

• BoPo

Komédia Ryba jménem Wanda poskytla takmer celé herecké obsadenie. Bohužiaľ poskytla aj svoju úroveň zábavy. Najlepšia je na tom tá základná myšlienka. Je treba prerobiť ZOO ku komerčnému úspechu za pomoci nebezpečných zvierat, alebo teda skôr za pomoci zvierat prerobených na zabijákov. Väčšina času však vyznie do nevtipna.(13.3.2010)

Z těch post-montypythonovských věcí mi tahle komedie ještě spolu se snímkem Ryba jménem Vanda přijde nejpovedenější. Podobný druh humoru, hodně podobný casting, britský outfit... Divoká stvoření jsou ve výsledku ulítle vtipná crazy komedie v duchu o dekádu pozdějšího hitu Koupili jsme ZOO...nově definovaný subžánr ,,komedie točící se kolem záchrany zoologické zahrady" :-) PS: Matty má pravdu, tomuhle projektu by asi více slušela a odpovídala platforma komediálního sitcomu...(24.8.2018)

3,5*/5...Veľká škoda tej nevyváženosti a občasnej trápnosti, pretože táto zostava z Wandy má sakra väčší potenciál. Každopádne pri niektorých scénach som sa poriadne narehotal, predovšetkým posledná polhodinka stála za to. Najviac sa vyblbol úžasný Kevin Kline, naopak Palinova postava tam bola skôr nasilu a z úcty, pretože tento film vychádza z jeho pythonovskeho skeču. Ale účel tento film splnil a tá hodinka a pol je veľmi príjemná...:)(22.12.2008)

Taková ztřeštěnější verze Ryby jménem Wanda, avšak o poznání horší. Vtipy jsou notoricky známé a tudíž také předvídatelné, přesto si udržují určitý náboj. Je zde přímo cítit rukopis Johna Cleeseho a kdo již viděl výše zmíněnou Wandu, či třeba sitcom Fawlty Towers, tak jistě zaregistruje, že spousta vtipů je v tomto filmu převzata z obou jeho předchozích počinů. Navzdory slabší orginalitě si snímek udržuje slušnou kvalitu a to zéjmena díky hereckým výkonům. Samotný John Cleese je výborný jako vždy , ale velmi zajímavé jsou také komické postavy Michaela Palina -- z koktavého Kena , jehož hrál ve Wandě, přezbrojil na nesmírně ukecaného Bugsyho -- a Kevina Klina, jenž hraje podobného idiota i zde. Jamie Lee Curtis je stále ještě šťabajzna. 70 %(15.6.2010)

• - Na filmu pracoval stejný tým jako na snímku Ryba jménem Wanda (1988). Oba filmy mají společných víc než 20 herců a členů štábu včetně hlavních představitelů z předešlého filmu (někteří z nich zde mají ale jenom malé roličky). (HappySmile)

• - Postava Roberta Lindsayho se jmenuje Sydney Lotterby po slavném komediálním režisérovi a producentovi televize BBC. (HappySmile)

• - V Rybě jménem Wanda (1988) se hlavní představitelka Jamie Lee Curtis jmenuje stejně jako ryba. V tomto filmu se postava Johna Cleese jmenuje Rollo stejně jako lemur. V závěru filmu osloví Rollo omylem postavu Jamie Lee Curtis jako Wandu, což je odkaz na vzpomínaný film. Pravděpodobně to má odkazovat na scénu, kde Cleesova postava omylem osloví svou manželku Wendy jako Wandu. (HappySmile)