poster

Temné zločiny

 • USA

  Dark Crimes

 • USA

  True Crimes

  (pracovní název)
 • Polsko

  Prawdziwe zbrodnie

 • Velká Británie

  Dark Crimes

 • Nový Zéland

  Dark Crimes

Krimi / Drama / Thriller

USA / Polsko / Velká Británie, 2016, 100 min (Alternativní: 89 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • JohnnyD
  *

  30% Formálne sa to snaží nadviazať na klasiky 90tych rokov, výsledok je však triviálna céčková kriminálka na úrovni direct-to-dvd flákov, aké pred vyše desaťročím točili Stallone, Seagal a spol. Scenár je úplne katastrofálny a vyzeralo to, ako keby ho písal niekto pologramotný (alebo kto neovláda angličtinu). Herci zo seba vypúšťajú úplne triviálne až absurdné vety (vedúci polície pred novinármi o tom, že veci sa menia: "You know I am an ex-communist."), zápletka je priehľadná, záporák v podaní Martona Csokasa vyložene smiešny a zasadenie príbehu do nedávneho (?) Poľska pôsobí maximálne nedôveryhodne (jediné, čo som ocenil bola retro bielo-čierna ŠPZtka). Najhorší film Jima Carreyho.(25.12.2019)

 • Dzeyna
  ***

  Tohle je hroznej paskvil. Odehrává se to v Polsku, nicméně všichni mluví anglicky a Jim s Charlotte do poláctví moc nezapadají. Navíc vidět a hlavně slyšet vyvrcholení Carreyho je něco, o co bych byla ráda ochuzena, ale co už. Příběh se táhne jak smrad a jediný, kdo to alespoň trochu zachránil byl Marton Csokas.(27.5.2018)

 • 666Carnage
  ****

  Ponurý film o sadomasu, kde má hlavní roli člověk co mluví zadkem a má rozdvojenou osobnost. Řeč je Jimu Carrym. Film nemá nijak propracovaný příběh ale je to jen 90 minutek a docela to uteklo i když to bylo opravdu ponuré ale zvláštně natočené a tím myslím zajímavě. Odehrává se to v Polsku ale všichni mluví anglicky a vlastně kromě hlavních třech známých herců nic jiného nečekejte. Marton Csokas si to asi užíval nebo mi to aspoň tak připadalo. Trochu zamotané to bylo a jsou zde scény kde Carry fakt válí. Konec je docela zajímavý. 70%(9.6.2018)

 • Rockerman
  **

  Když se Jim Carrey odpoutá od svých "pitvořivých" rolí dokazuje, že je výborným hercem. Loni to dokázal v sérii Kidding a dokazuje to i v tomto jinak velmi slabém filmu. Je to bez šťávy, chuti i zápachu. Jedním slovem nuda. Přitom nápad určitě není špatný. Nechápu, proč angažovali do tak zbytečného filmu tak hvězdné herce.(27.3.2019)

 • Spiker01
  ***

  Jedna velká depka, ale je hrozně fajn vidět na obrazovce zase Jima Carreyho. Sice už jej v téhle fázi kariéry neuvidíme v žádné komediální roli a zvláště v Dark Crimes vypadá dost strhaně, na druhou stranu to perfektně sedí k atmosféře šedého a ošklivého polského městečka, kde Jima čeká jeden zapeklitý případ. Nic na úrovni Mindhuntera, tady se spíše cení forma a ačkoliv podobné krimi filmy nevyhledávám a zaujala mě pouze účast mého oblíbeného herce, bavil jsem se více než jsem původně čekal a jako takovou jednorázovku na deštivý sobotní večer můžu film s klidem doporučit...6/10(27.6.2018)

 • - Natáčení probíhalo ve městě Krakov v Polsku. Točilo se od 3. listopadu do 16. prosince 2015. (MeanWhile)