Výhra (TV film)

Československo, 1984, 15 min

Zdeněk Míka

Miroslav Sovják
  • Marthos

Pane Kalousek, já jsem městskej člověk, já nevím o zvířatech vůbec nic. Já jsem zapojenej v zlepšovatelským hnutí, vedu brigádu socialistický práce, mám funkce na pracovišti i v místě bydliště a vy se divíte, že nevím, co ví každý malý dítě. Jediné, čemu se divím já, je, že se tenhle blábol dneska ještě někomu líbí (4%).(8.5.2017)

• LadyPupu

Tombola je vždycky průšvih... Satoranský vyhrál králíka, což jako je dobrý, lepší než ten giga plyšovej medvěd, kterýho tam taky mohl vyhrát. Králík se totiž dá sežrat. Co mě jako překvapilo bylo to, že neví, co takovej králík žere...Tenhle bakalářský příběh žádná hitovka není. Jo a králíci se chovají, ne pěstujou. Pěstuje se třeba mrkev... pro králíky...(17.11.2015)

• Tommassi3

"Doufám, že se u nás pořád ještě krade !!" ;)(16.11.2015)

• otík

Aneb Jak jsem se stal drobným chovatelem. Manželský pár vyhraje na plese králíka na chov a ... co s ním, když oba jsou z města a bydlí v bytě? Nejdříve je potřeba zjistit, co vlastně králík žere a pak jak jej zabít. Jenže jak už to tak bývá, poprava se někdy nemusí povést. Průměrná bakalářská povídka bez humoru.(22.7.2016)

Kdo by to neznal. Největší trápení přináší na zábavě výhra z tomboly a to v podobě živého zvířete, ze kterého mají, jak jinak, radost pouze děti. Nastává otázka co s ním. Bakalářská povídka o něčem takovém vypráví, ale bohužel velice plytce a naprosto nezábavně. Jeden se ani nenaděje a příběh končí. Pak už jenom zůstává otázka nad podivností logiky celého dějství.(17.11.2015)