poster

Paprsky inženýra Garina

 • Sovětský svaz

  Giperboloid inženěra Garina

 • Sovětský svaz

  Giperboloid inzhenera Garina

  (Sovětský svaz)
 • Sovětský svaz

  Гиперболоид инженера Гарина

  (Sovětský svaz)

Sci-Fi

Sovětský svaz, 1965, 96 min

 • zelvopyr
  **

  Jakási kriminálka o vědci s pekelným strojem, kterým hodlá krom zkázy také těžit zlato ze zemského jádra. Pak se chystá ovládnout svět zničením zlatého standardu a skoupením všeho. Z hloubi Sovětského svazu tedy kuje pikle, má své agenty v Paříži, Leningradu i na Kamčatce, cestuje po imperialistickém světě, kde jsou jeho pomahači, a vyhýbá se úkladným vraždám tak, že si všude pořizuje dvojníky. Je to skutečně ryzí sračka, karikatura karikatury toho, jak to v té zlé cizině a mezi podvratnými živly v SSSR funguje. Nejšílenější je ryzí zápal, s jakým herci hrají. 2 hvězdy za krásně ruský konec. P.S. nejsrandovnější jsou sifonové láhve, ze kterých si nalévají padouši v kapitalistických krajích.(7.7.2012)

 • igi B.
  **

  Sci-fi po sovětsku s lehounce (! :-) >bondovským< nádechem a poněkud za vlasy přitaženým antiimperialistickým poselstvím... Jeden z těch >poučných< sovětských filmů, které >vědecko-fantasticky< formovaly čisté mládežnické duše zemí socialistického tábora na přelomu šedesátých a sedumdesátých let... Budiž jim filmové nebe lehké... Chtělo by se vidět znovu! :-)))(12.6.2006)

 • vitekpe
  ****

  Zabavne sci-fi s nekompomisnim noirovym vizualem. Co vic si prat. :) Padouch inzenyr Garin chce ovladnout svet pomoci paprsku smrti (pristroj hyperboloid), nadherna Наталья Климова vypada jak Barbara Stanwyck...pribeh az komiksove prosty. Zkratka parada. 4+(25.6.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace