Newyorská policajtka vyšetruje vraždu dvoch kolegýň, no stopa ju dovedie do policajného zboru.
Zabili dve policajtky ich kolegovia, aby sa im pomstili za žaloby? Angie Dickinsonová ako seržantka z oddelenia vrážd newyorskej polície Kelly Mulcahaneyová vyšetruje smrť policajtky, ktorá zahynula pri bombovom útoku v obchodnom dome. Jej smrť nie je jediná, pretože čoskoro pri protidrogovom záťahu príde o život ďalšia policajtka. Obe ženy boli hispánskeho pôvodu a nedávno úspešne žalovali políciu o odškodnenie. Spočiatku si Kelly myslí, že vraždy sú prácou nespokojných mužských kolegov, nahnevaných, že kvôli nim stratili prácu. Čoskoro vyjde najavo, že jedna z obetí brala úplatky, podobne ako ďalší dôstojníci. Kelly nedbá na výstrahy, aby prípad odložila, a tak veľmi rýchlo nebojuje len o svoju kariéru, ale aj život. (TV Markíza)

Martin741

Jo, je to len reziserska rutina, a a typicky produkt 90s , ale je to zabava. Kotta moc nemusim, zvysok hercov uz slapal uplne v pohode. Jednohubka tak na oddych po tezkom dni v praci . 67 % ()

raca

Celkem průměrná kriminálka kterou ale hodně sráží otřesný dabing. Možná kdybych film videl původním znění, že by to bylo i na tři hvězdičky. Takhle mi to místami hodně kazilo dojem filmu. ()