Octopus

John Eyres

Michael D. Weiss

Adolfo Bartoli
  • phoebess

Není nic hroznějšího než to, že během prvních 10/20 minut sledování filmu zjistíte, že přicházející reklamu v televizi (na kterou jinak nadáváte) vítáte a doufáte, že nikdy neskončí. Ale i přesto jsem si řekla, že to přetrpím a dokoukám se… v momentě, kdy se mi zdálo, že po porážce chobotnice bude konec a já budu moct jít spát, nastoupila banda teroristů, kteří přepadli luxusní parník… a já si řekla, pane na nebi, je tohle vůbec možné?! Nejlepší rozhodnutí, které jsem za ten večer udělala, bylo vypnutí televize.(15.2.2009)

• Pitryx

Chobotnice sporadicky, ovšem mimo závěru. Film je plný nelogičností, děj přeskakuje z jedné linie do druhé, má spoustu hluchých míst a absolutně postrádá napětí. První nezřetelný záběr chobotáře až po půl hodině. Na konci trik s vrtulníkem je úplně trapný. Hluboce podprůměrný a nudný film. Nova 071109 9151/9314 Stupidnější závěr jsem skutečně dlouho neviděl. Děj "oživují"jiné roviny. Podprůměrná slátanina. Nova 090214 9153/9312 Nova 091214 9152/9314(23.3.2009)

• bulawaio

Ideální film na sledovaní při vysokých horečkách, kdy film vnímáte minimálně a koukáte spíše po očku. Úplný shit to není, viděl jsem i větší zvěrstva, ale pokud si doma v akvárku nechováte živou chobotnici a neřikáte ji Papík (či nějakým jiným jménem, které by symbolizovalo vaši lásku k chapadelníkům) tak se tomuto filmu obloukem vyhněte a zkuste nějaký solidnější animal horor.(9.1.2011)

• hlína

Už podle obsahu filmu mi bylo jasné, že hodnocení tohoto filmu bude kolísat kolem nuly až do záporných čísel.... Teroristi a obří chobotnice útočí na ponorku.... kterej perverzní úchyl mohl napsat takovýhle scénář..... no to prostě musíte vidět.... vydržel jsem obdivuhodných cca 25 minut, než jsem usoudil, že nemá opravdu cenu se na to koukat ani jako na komedii. Typický film, který je tak příšerně debilní, že pokaždé když ho pustíte, bůh zabije koťátko....(15.2.2009)

• SOLOM.

Tak tento kousek od společnosti Nu Image je mnohými označován za hnusný odpad, ale já s nimi nesouhlasím. Viděl jsem už spoustu filmů od této společnosti a většina je opravdu humus, ale tentokrát se tvůrci pokusili alespon náznakem navodit atmosféru, která se mi líbila + scénář zas tak hrozný nebyl. Největším plusem vidím i to, že se chobotnice moc často neobjevovala a tak dostala mnohem větší prostor akční stránka filmu. Jakmile se totiž vynořila příšera na povrch, byl z toho opravdu průser.(17.1.2011)