Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Nebezpečného teroristu Caspera rozhodly americké úřady přepravit do USA tajně na palubě vojenské ponorky. Plavba probíhá podle plánu, dokud nezačne obrovská mořská nestvůra ohrožovat posádku. A navíc se teroristovi kumpáni chystají osvobodit svého vůdce. Nikdo netuší, že brzy dojde k smrtící konfrontaci. (oficiální text distributora)

Recenze (54)

Phobia 

všechny recenze uživatele

Bože, povolují mi svěrače, jen si na to vzpomenu - a právě za to uchcávání smíchem dávám hvězdičku, takhle mě nerozesměje ani většina komedií:-). Že do vytvoření takové sračky někdo investuje svůj čas, peníze a možná i nějaké úsilí, to už jsme si asi zvykli... Ale že se najde televize ochotná takový shit odvysílat, nad tím vážně žasnu (i kdyby to bylo zadarmo). 15%... a možná bych měla dát plný počet, protože smích prý prodlužuje život, zlepšuje zdraví atd. - a v tomhle smyslu je "Octopus" nedocenitelný;-). ()

phoebess odpad!

všechny recenze uživatele

Není nic hroznějšího než to, že během prvních 10/20 minut sledování filmu zjistíte, že přicházející reklamu v televizi (na kterou jinak nadáváte) vítáte a doufáte, že nikdy neskončí. Ale i přesto jsem si řekla, že to přetrpím a dokoukám se… v momentě, kdy se mi zdálo, že po porážce chobotnice bude konec a já budu moct jít spát, nastoupila banda teroristů, kteří přepadli luxusní parník… a já si řekla, pane na nebi, je tohle vůbec možné?! Nejlepší rozhodnutí, které jsem za ten večer udělala, bylo vypnutí televize. ()

Reklama

SOLOM. 

všechny recenze uživatele

Tak tento kousek od společnosti Nu Image je mnohými označován za hnusný odpad, ale já s nimi nesouhlasím. Viděl jsem už spoustu filmů od této společnosti a většina je opravdu humus, ale tentokrát se tvůrci pokusili alespon náznakem navodit atmosféru, která se mi líbila + scénář zas tak hrozný nebyl. Největším plusem vidím i to, že se chobotnice moc často neobjevovala a tak dostala mnohem větší prostor akční stránka filmu. Jakmile se totiž vynořila příšera na povrch, byl z toho opravdu průser. ()

Asia_Power 

všechny recenze uživatele

Tak si tak dokoukávám Octopus, dumajíc nad tím, že to nebylo tak špatný a ty dvě pecky si to zaslouží. Jdu film ohodnotit a zůstanu v němém šuku zírat na hovnocení... Asia_Power - 1* ... A pak mi dojde, že už jsem ten film vlastně viděla. Áááááno až takhle vyjebaná z těch 300 nejhorších filmů už jsem. Koukám na ty co jsem viděla dokola a začínaj se mi víc líbit. U posvátný krávy a jejího vysušenýho vemene tohle smrdí kolosálním průserem, jelikož jsem po celou dobu sledování nevstřebala, že to znám, nezaregistrovala jsem, že jsem to už hodnotila, a celkově to jasně ukazuje, že zkouknout 300 nejhorších se neobejde bez psychické poruchy, začínám se bát o ten zbytek duševního zdraví, kterej jsem dokázala dát dohromady když mě propouštěli z mého vypolstrovaného pokojíčku v Bohnicích. Jsem drsná holka, žiju na hraně mezi rozumem a šílenstvím a co začíná vyhrávat? Muhehehe chachachááááá.... ()

Wacoslav1 

všechny recenze uživatele

Z toho co tu pisete je mi do breku.. to tu vazne nikdo nepozna kvalitni brak? od mistra mistru vsech silenosti a meho oblibence Johna Eyerese Jedna rada pro radoby milovniky kvality zapomente ze je to realita vypnete nemyslete tohle superbecko prece nemuzete takhle zprznit na palube ponorky radi digitalni chobotnice a hlavni hrdina uklidnuje namornika kterej zmagoril a je v hajzlu z toho ze nechal doma rozsvicena svetla! boze tohle je super zabava a ma to miliardkrat vetsi hodnotu nez veledila vznikajici v soucasnosti ktere si na opravdu zabavny beckovy zanr jen hraji ()

Galerie (6)

Reklama

Reklama