Reklama

Reklama

Vyšetřovací zpráva

  • USA Report to the Commissioner
Trailer

Obsahy(1)

Mladý detektiv newyorské policie se krutým způsobem dozví o politice, která hýbe policejním oddělením ve velkém městě. Omylem totiž zabije detektivku, tedy vlastně svou kolegyni, jejíž převlek v tajné akci zastíral její pravé povolání. Policista se tak chtě nechtě zaplete do zakrývání a zametání pod koberec… Snímek doprovází kvalitní hudba Elmera Bernsteina a jeho zajímavostí je, že v něm v maličké roli Billyho debutuje mladý Richard Gere. (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (3)

kaylin 

všechny recenze uživatele

V čem tenhle snímek exceluje, to je skutečnost, jak dokáže prezentovat temné město, město, které je špinavé, zkorumpované, nebezpečné, město, kde by nikdo nechtěl žít, ale přesto tam žije spousta lidí. Děj, ten mi pak přišel vedlejší, hlavně proto, že není nijak výrazný, stejně jako postavy, s nimiž se těžko ztotožňuje. ()

Terva 

všechny recenze uživatele

Námět - James Mills. Scénář - Abby Mann a Ernest Tidyman. Kamera - Mario Tosi. CHYBA VE FILMU - Když Bo Lockley ( Michael Moriarty ) pronásleduje Thomase 'Sticka' Hendersona ( Tony King ) je v prvním záběru King naboso, pak má v některých záběrech boty a v posledním už je zase bos. ()

Galerie (30)

Zajímavosti (1)

  • Když Bo Lockley (Michael Moriarty) pronásleduje Thomase 'Sticka' Hendersona (Tony King), je v prvním záběru King naboso, pak má v některých záběrech boty a v posledním už je zase bos. (Terva)

Reklama

Reklama