poster

Uloupená srdce

 • anglický

  Two If by Sea

 • slovenský

  Odcudzené srdcia

 • anglický

  Stolen Hearts

Komedie / Romantický

USA, 1996, 96 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • kingik
  **

  Zvykl jsem si na to, jak Sandra Bullock ve své kariéře střídá kvalitu a tady se opět o ni moc nestarala. Hlavně, že jí to slušelo. Hraje pokladní a přítelkyni nešikovného zloděje, který s obrazem několika milionové hodnoty si chce s ní splnit svoje sny o bezstarostném životě. Sandra k sobě přibrala Denise Learyho, se kterým vytvořila poněkud neobvyklý pár a vzešel z toho také poměrně neobvyklý film, který vrší úplně absurdní scény s marnými pokusy o romantiku. Vychází to, že film je poměrně originální, ale neví, jestli chce být černou komedií, romantickým filmem nebo absurdní road movie. Tahle žánrová rozkolísanost způsobila, že ani v jednom moc nevyniká a jako celek láká ke zhlédnutí právě pro své atraktivní herecké obsazení. Nápadů měl film dost, ale měl si to vše uvážlivěji rozvrhnout, než se pustil do jejich realizace. Invence pak zaniká častým střídáním žánrů, což je na jeden film až moc. Aby to všechno režisér Bill Bennett zdatně zvládl pospojovat v jednotný celek vysoké kvality, můžete rovnou zapomenout. Dopadlo to totiž podprůměrně. 40%(8.6.2012)

 • helloween93
  *

  Na tento první propadák Sandry Bullock jsem narazil na AMC. Zajímalo by mě, kdo Learymu věřil toho zloděje, to bych tu roli zlodějky snad věřil víc i Sandře Bullock. Nejspíš je to tím, že tu Leary hraje neuvěřitelného pitomce. Přitom záporáky většinou hrál přesvědčivě, ale tohohle naivního troubu ne. Sandra je marná téměř jako v každém filmu. Film se neskutečně vleče, stupidní dialogy a ještě naivnější děj vás nutí přemýšlet nad tím, jestli to dokoukáte. Perlička z českého dabingu - v jedné scéně postava policisty odkazuje na film “Fast Times at Ridgemont High” známou teenage komedii z 80’s, přičemž český překlad byl “Viděl si Rychlé časy na ridgemontských výšinách?”. To nejlépe vystihuje tento film - zcela mimo.(14.2.2019)

 • Lacike
  *

  Tak tuto komediu so Sandrou som doteraz nevidel. Vlastne som ani netusil, ze existuje. A po jej pozreti nechapem, preco sa Sandra upisala takej nevtipnej sracke. Ved v tej dobe uz bola hviezda a mohla si vyberat. Mala by to byt romanticka komedia. No nejaka romantika mezi ustrednym parom tam je, ale komedia to teda nie je. Ved tam ani nie su ziadne poriadne pokusy o vtipy. Takze vo vysledku sa film neskutocne pomaly vlecie a len tak tak som ho dopozeral do konca. 2/10.(14.11.2012)

 • Mylouch
  **

  Prostince mainstreamový odpočinkový film - jednoduchý scénář v naivní režii s topornými vedlejšími rolemi, které se příliš zastínit nepokoušejí ani hlavní protagonisté (akceschopná Sandra a packalovitý Denis. Řídké náznaky hezkých slovních gagů zanikají v samoúčelné ukecanosti zbytečně dlouhých scén a korunu nasazuje obávaný český dabing. 1-2*(21.4.2012)

 • Rodriguez
  odpad!

  Sandra Bullock předvádí neuvěřitelně trapné herecké výkony. Romantická komedie aneb jak ukrást obraz a střelit ho za 20tis. dolarů, který doopravdy stojí více než 4mil.doláčů?! Scénář se rozplizne už po pěti minutách a dialogy jsou více než trapné až ubohé. Nezachrání to ani čtveřice grázlíků s ukradenou míchačkou a agentem FBI v patách, kterej furt říká: "Je to až moc jednoduchý". Ano! děj je jednoduchý, až svou jednoduchostí nudí.(23.5.2008)

 • - Během natáčení Sandra Bullock zjistila, že má alergii na koňskou srst. (Ded@M@tes)