Tělo

Oriol Paulo

Oriol Paulo, Lara Sendim

Óscar Faura

Sergio Moure

Tak tohle jsem fakt nečekal a kdo jo, tak ten dělá machra. Skvěle zamotaný detektivní příběh s dobře zvolenými herci odehrávající se skoro celou dobu v jedné španělské márnici. Navíc když se tam občas mihne Aura Garrido, která je neskutečně sexy, tak si není nač stěžovat. Opravdu velmi povedený film, který nemá daleko do maximálního hodnocení. 80%(17.11.2014)

Velmi dobrý thriller ze španělské produkce, který se odehrává téměř celý na území márnice. Celé to na mě trochu dýchlo Hitchcockovinou s výbornou atmosférou, kde vás to stále táhne někam, aby jste se na konci vynořili někde, kde to ani omylem nečekáte. Já se tou mystifikací skvěle bavila a nenudila i když to mohlo být trochu kratší. Zápletka byla možná příliš překombinovaná, ale můj celkový dojem je víc než průměrný. Určitě je to kousek, který stojí za to vidět, tak do toho !(10.6.2013)

Tak tohle byla podívaná jako vrata. Jeslti vám připadá, že je to už od začátku silně průhledný a prvoplánový , tak konec vám zarazí popcorn do zadku a vyleze nosem ven. Od začátku napnutej jak struna, film nemá jedinou hluchou a nudnou pasáž a konec je takovej mindfuck, že během filmu stěží naleznete berličku nebo vodítko k tomu, vo co tam vlastně kurva jde. Pecka. 85% P.s: Mám rád španělskou produkci, ale asi si nikdy nezvyknu na to, že většina herců je mimořádně antipático, ba dokonce asqueroso.(14.12.2015)

Spíš detektivka stříhnutá hororovejma situacema. Ale jaká detektivka. V komentářích na CSFD se to hemží spoilerama. Já vám jenom řeknu, že je to jeden z těch filmů, kde závěrečná pointa převrátí vše předcházející a vyrazí vám dech. Ano, těch možnejch řešení není tolik a pokud si jich před sebe před sebe 5 položíte, tak jedno z nich to bude. Ale rozhodně se to nehádá lehko a na konci budete mít na tváři širokej úsměv. A o co vlastně jde? Z márnice v noci vyběhne k smrti vystrašenej noční hlídač a srazí ho auto. Přežije a policie začne vyšetřovat, co se vlastně stalo. Následně zjistí, že z márnice zmizelo tělo jedné ženy... 8/10(25.1.2014)

Thrillerokriminálka pro Španělsko dnes už typického inteligentního štryhu, která malinko doplácí na stopáž, ale vše vynahrazuje dokonalým klamáním tělem. Je škoda, že se film trochu táhne a zdánlivě nechává diváka klidným, aby se ho pak pokusil na závěr odbourat ultra kickem, který není možné odhalit (aspoň bez bližší studie), protože na můj vkus to byla prostě moc velká divočina alá blesk z čistého nebe. Jo, za závěr přidávám hvězdu, ale zas bez něj by to byl jen průměr. Špičce se tenhle kousek divá jen na záda, ale za pozornost určitě stojí. 75%(8.6.2013)