Reklama

Reklama

V napínavém thrilleru detektiv pátrá po mrtvole, jejíž tělo zmizelo z márnice. Napínavý příběh drží diváka v nejistotě, neustále ho nutí přemýšlet nad okolnostmi, proč oběť zemřela a proč následně zmizelo i její tělo. Inspektora Jaimeho dohání vlastní minulost, z čehož ho vytrhne zmizení mrtvého těla z márnice. Během vyšetřování musí Jaime zjistit, jak může mrtvola beze stopy zmizet z uzavřeného boxu a proč je jediný svědek v kómatu zapříčiněném nepopsatelným děsem. Inspektor, který je obklopen vlastními nočními můrami, podezřívá ze zmizení těla mrtvé ženy jejího manžela, novopečeného vdovce Alexe. Ten však vinu popírá. Zmizelé tělo, podivuhodné jevy... Jaime a Alex jsou vzájemně propojeni v hororu, ze kterého mrazí. (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Recenze (267)

J*A*S*M 

všechny recenze uživatele

Haha. El Cuerpo celou dobu napíná a především baví tím, že divákovi zamotává hlavu otázkou, která z postav vlastně s ostatními postavami vyjebává. No a nakonec se chudák divák dozví, že bylo celou dobu vyjebáváno s ním. A pěkně tvrdě. El Cuerpo je přesně tím, co od současného španělského thrilleru s lehce hororovou příchutí očekáváme. Kvalitně zfilmovanou, dobře odehranou, atmosférickou a nápaditou podívanou, která své trumfy drží pevně v rukách a ukáže je až v příhodnou chvíli. Belén Rueda jako vždy velmi dobrá. Bát se tentokrát nebudete, takže bacha na očekávání. Zábavně napínavá "detektivka" je to však parádní :-) ()

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Asi jsem nikdy neviděl tak zajímavý španělský thriller jako v případě tohoto kousku. Příběhově je super, dobře zamotaný, zajímavé vyšetřování, rozmotávání na úrovni, i to rozuzlení mě bavilo. Dokonce i samotnými filtry to působí hodně draze. Dokázal bych ho na první pohled zaměnit i s kdejakým hollywoodským kouskem. Co mě ale překvapilo, tak ta strašná melodramatičnost. Pan režisér je bezesporu zajímavá postavička španělské kinematografie, ale ze svého filmu chvílemi dělal šílenou telenovelu. Osobně si myslím, že za to mohla hlavně hudba. Ve spojitosti s některými scénami působila až směšně. Scénář to ale zachraňoval a utvrdil mě v tom, že špatný film Tělo rozhodně není. Plus Aura Garrido je neskutečně krásná herečka. Joo, Španělky…ty by Španělům šly. ()

Reklama

Radek99 

všechny recenze uživatele

Obvyklí podezřelí na španělský způsob...dokonce se na samém konci zjeví sám velký Keyser Söze... A i přes zjevně malý rozpočet (ve srovnání s americkou konkurencí) a pomalý rozjezd tenhle film všechno dožene opravdu výborně napsaným scénářem a skvěle vykombinovanou zápletkou, tahle variace na režisérskou hru s divákem mne velmi bavila. Docela rád bych někdy viděl hollywoodský remake...:-) ()

Enšpígl 

všechny recenze uživatele

Nejlepší španělská kriminálka, kteoru jsem zatím viděl. Pravda, určitou roli v tom může hrát i fakt, že jsem žádnou jinou španěláckou kriminálku ještě neviděl, ale i tak je tohle pecka větší než má v sobě zmutovaná broskev. Hned od začátku mě dostala vynikající atmosféra, zde soulad kamery a obrazu působí opravdu na výbornou. Je to přesně ten typ scénáře, kterej miliuju aneb diváku nebuď jen pasivní sledovatel, ale alespoň myšlenkové se k filmu připoj. Kriminálka s hororovým příčeskem disponuje i kvalitní psychlogií v podobně vztahu hlavního hrdiny se svou manželkou. ()

Fr 

všechny recenze uživatele

,,NIC NENAPRAVÍ NÁSLEDKY NAŠICH ČINŮ. DŘÍVE ČI POZDĚJI NĚKDO POŽÁDÁ O SPLACENÍ DLUHU.“...... /// Taky vás zajímá, co může vyděsit nočního hlídače v márnici? Odpověď zní: když se téměř dokonalej zločin mění v dokonalej! Tak s tímhle si fakt vyhráli! Příběh vodsejpá, indicie střídají důkazy, mrtvola není mrtvá, podezřelej už není podezřelej… no prostě všichni, kteří můžou neobvyklý kombinace, by mohli bejt minimálně při první projekci spokojeni. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Bavěj mě filmový šachy. 2.) Možná mě nebavěj šachy, ale vo to víc si užívám hru na čuráka. 3.) Thx za titule ,,Ergulis“. /// PŘÍBĚH **** HUMOR ne AKCE ne NAPĚTÍ * ()

Galerie (28)

Zajímavosti (2)

  • Natáčanie filmu prebiehalo v katalánskej metropole Barcelona. (MikaelSVK)

Reklama

Reklama