poster

Darkside Blues

 • anglický

  Darkside Blues

Animovaný / Horor / Sci-Fi

Japonsko, 1994, 83 min

Scénář:

Majori Sekidžima

Komentáře uživatelů k filmu (3)

 • Tom_Lachtan
  **

  Tohle anime je béčkové, ovšem ne natolik, aby to bylo zábavné a ne tak málo, aby mu to prošlo, když už se někdo namáhá se scénářem, který v sobě propojuje überkorporaci vlastnící 90% planety, hodné teroristy, létající koňspřeží a patru osob, kteří sami o sobě tvrdí, že jsou mladiství delikventi (kdo v širém mnohovesmíru o sobě v dobré víře prohlásí, že je mladistvý delikvent?!) musí se snažit, aby to nedopadlo jako zhovadilost, tohle tak dopadlo. Během celého filmu není ani naznačeno, jak celý tenhle divný svět funguje, nebo co jsou některé postavy zač a nic co se ve filmu stane není zábavné natolik, aby mi bylo jedno že je to poslepováno blbě jako nos Michaela Jacksona po plastice. Navíc téhle nudě chybí i gradující závěr, který ani v nejmenším nedokáže využít těch pár zajímavých věcí (jako je třeba majitel onoho koňspřeží), trudmý podprůměr.(5.7.2014)

 • Terter
  ****

  Povinnost pro všechny fandy anime a dobrých filmů vůbec.(16.6.2005)

 • York
  *****

  Sice jsem to nevidel cely, ale bylo to super. Rozhodne doporucuju. - Tak uz jsem to videl i cely, sice jsem to nepochopil, ale stejne to bylo super. Skvela atmosfera.(9.5.2005)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace